W sieci szum

Vega przedwcześnie otwierał szampana? Fala krytyki po premierze Polityki

05.09.2019  09:33
Vega przedwcześnie otwierał szampana? Fala krytyki po premierze Polityki
Vega przedwcześnie otwierał szampana? Fala krytyki po premierze Polityki Fot: Mateusz Jagielski/East News

Patryk Vega robiąc Politykę, doskonale zdawał sobie sprawę z tego, że zadziera z władzą. Niestety, opinie na temat filmu nie wynagrodzą mu stresu. Tuż po premierze w internecie zawrzało. 

Patryk Vega naraził się władzom, tworząc Politykę. Polacy już w dniu premiery szturmem ruszyli do kina, w nadziei na obejrzenie filmu, który pomoże im zrozumieć to, co dzieje się na rodzimej scenie politycznej. Promocja, mocne trailery, świetna obsada - to wszystko nie pomogło reżyserowi. Pierwsze opinie są miażdżące.

Patryk Vega i jego Polityka zmiażdżeni w pierwszych komentarzach

Sam Vega przyznawał, że robiąc ów film zaryzykował wszystko - utratę tego, co ma oraz bezpieczeństwo swojej rodziny. Widać, niestety, nie wystarczyło to, by wprawić rodaków w zachwyt. Przeciwnie.

W filmie Patryka Vegi wszystkie postacie mają zmienione imiona i nazwiska. Chociaż podobieństwa do pierwowzorów są niesamowite, to podczas premiery wszyscy aktorzy odżegnywali się od "rzekomo" granych przez siebie polityków.

Komentarze pierwszych widzów są, niestety, bezlitosne.

Byłem. Właśnie wyszedłem z kina. Dno i kilometr mułu. W dodatku nie chcą oddawać za bilety - napisał oburzony widz. 

Przecież to wszystko pokazał już trailer. Kalejdoskop prostych gagów dla tzw. "beki" dla wielbicieli beki - stwierdza ktoś inny.

Nadmuchany balon, który pękł - mówi internauta.

Widzieliście albo zamierzacie się wybrać do kina? Wygląda na to, że film roku jednak straci swój przedwcześnie otrzymany tytuł. 

Przeczytaj więcej
Komentarze