18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Wielkie kontrowersje

Viki Gabor jest w ciąży?! 15-latka pokazała zaokrąglony brzuch

02.02.2023  18:22
Czy Viki Gabor jest w ciąży?
Czy Viki Gabor jest w ciąży? Fot: Instagram vikigaborofficial

Viki Gabor, zaledwie 15-letnia gwiazda polskiego show-biznesu wywołała wielkie kontrowersje swoim ostatnim postem na Instagramie. Na nagraniu widzimy, że jej brzuch jest lekko zaokrąglony – przez to internauci uznali, że mogła… zajść w ciążę.

Wyobrażacie sobie, że 15-letnia Viki Gabor przyszła na świat w 2007 roku? To znaczy, że gdyby nikt jej nie powiedział o Justinie Timberlake’u, nigdy by o nim nie słyszała (jeśli słyszała). To również oznacza, że gdy świat zaczytywał się w „Kodzie Da Vinci” Dan Browna, jej nawet nie było w brzuszku mamy.

Dlaczego o tym piszemy? Bo czas mija, jak z bicza trzasł, a teraz o urodzonej w 2007 roku Viki Gabor plotkuje się, że mogła już zajść w ciążę! Uspokajamy – zaokrąglony brzuszek to co najwyżej wynik bułki z szynką lub szklanki wody, a nie jakichś poważniejszych ekscesów.

Viki Gabor z „brzuchem”

Internauci są coraz bardziej rozwydrzeni, a teraz w przykry sposób nękają sławną piosenkarkę. Na swoim Instagramie, gdzie obserwuje ją niemal 800 tys. osób, Viki Gabor zamieściła nagranie, na którym pokazuje, jakich używa kosmetyków przygotowując się do występu na scenie.

Fani zwrócili uwagę jednak na brzuch piosenkarki. Ich zdaniem jest on… za duży! Stąd jeden z internautów zapytał „W ciąży jesteś?”. Tak jakby 15-letnia dziewczyna, której karierę śledzi pół Polski potrzebowała kompleksów na punkcie swojego brzucha.

Na szczęście inni komentujący wyjaśnili, że lekko wystający brzuch może być wynikiem niedawnego posiłku, miesiączki albo zwyczajnie ilości wody w organizmie. „Ciało zmienia się kilka razy w ciągu dnia”, napisała jedna z fanek. Niemniej Viki musiała się poczuć dotknięta niesmacznymi wpisami i zablokowała dalszą możliwość komentowania.

Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca. Bądź na bieżąco! Polub naszą stronę na Facebooku.

Viki Gabor na Instagramie
Viki Gabor na Instagramie Fot: Instagram vikigaborofficial

logo Tu się dzieje