18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Wyznania w serialu

Viki Gabor ma straszną chorobę! Obecne życie to jej „druga szansa”

17.04.2023  15:28
Viki Gabor cierpi na straszną chorobę
Viki Gabor cierpi na straszną chorobę Fot: Oleg Marusic/REPORTER

W serialu dokumentalnym o Viki Gabor pojawiła się sensacyjna informacja o jej stanie zdrowia. Młoda wokalistka cierpi na poważną chorobę, a jej życie to obecnie „druga szansa” od losu.

Viki Gabor ma zaledwie 15 lat, lecz już doczekała się serialu dokumentalnego o swoim życiu - „Viki Gabor: Mój świat”. Nie powinno to dziwić, bowiem historia jej życia, choć krótka, jest burzliwa i ciężka, przez co może być inspiracją dla wielu młodych ludzi. W dokumencie dowiadujemy się o jej życiu rodzinnym, hejcie, jaki ją spotkał, a także o ciężkiej chorobie, którą przetrwała w młodym wieku. Jej sukces jest tym bardziej imponujący, gdy wiemy, z czym zmagała się młoda dziewczyna.

Viki Gabor zdobyła wielką sławę, gdy wygrała Eurowizję Junior. Choć to olbrzymi sukces, wiązał się także z wyrzeczeniami - jej dzieciństwo skończyło się tego dnia.

Moje dzieciństwo skończyło się po Eurowizji. Stałam się bardziej rozpoznawalna. Dużo ludzi zaczęło się patrzeć na mnie wszędzie. Nie mogłam już iść swobodnie do kina ze znajomymi. Trochę mi tego brakuje, bo z tyłu głowy mam zawsze, że ktoś patrzy i muszę się normalnie zachowywać. Cały czas mnie ktoś ocenia. Trudno jest wyjść i być sobą w stu procentach

- wyznaje Viki Gabor.

Viki Gabor cierpi na straszną chorobę. „Mama dostała ulotkę”

W serialu dokumentalnym słyszymy też słowa matki piosenkarki, która mówi, że jej córka „przewalczyła wszystko w życiu, w tym chorobę".

Mam łzy w oczach, gdy mama opowiadała o tym, że dostała ulotkę, jak należy działać z dzieckiem, które ma taką diagnozę, a nie inną

- mówił jeden z menedżerów 15-letniej wokalistki.

Gdyby świat o tym wiedział, gdy miała 11 lat, może byliby bardziej przychylni. To nieprawdopodobne, że człowiek może dostać drugą szansę. Jestem pewien, że muzyka jest paliwem dla duszy Viki

- mówił Baron, który poznał Viki Gabor w „The Voice Kids”.

Wcześniej nigdy nie słyszeliśmy o tej strasznej chorobie Viki Gabor, ponieważ rodzina nie życzyła sobie, aby było to ujawnione.

W ogóle nie chciałam poruszać tego tematu, bo to było takie dla nas. Nigdy nie chciała, aby Viki istniała przez jakąś historię ze swojego życia, tylko przez talent, muzykę i śpiew

- wyjaśniła matka Viki.

Nie wiadomo jednak, z jaką chorobą zmagała i być może dalej zmaga się 15-letnia Viki Gabor. Życzymy jej dużo zdrowia i dalszych sukcesów na scenie.

Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca. Bądź na bieżąco! Polub naszą stronę na Facebooku.

logo Tu się dzieje