18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Polska wstrzymała oddech!

Viki Gabor rzuci edukację? Nie chce chodzić do szkoły

Wojciech Kozicki
12.07.2023  17:35
Viki Gabor rzuci edukację? Nie chce chodzić do szkoły. Wybierze piosenki, koncerty i teledyski?
Viki Gabor rzuci edukację? Nie chce chodzić do szkoły. Wybierze piosenki, koncerty i teledyski? Fot: PIOTR KAMIONKA/REPORTER/East News

Viki Gabor zakończy edukację na szkole podstawowej? Nastoletnia pieśniarka odebrała wyniki egzaminu ósmoklasisty. Nie ukrywa, że nie chce chodzić do szkoły, a przynajmniej nie w tradycyjny sposób. Czarnek dzisiaj nie zmruży oka?

Viki Gabor zaczęła karierę jako 11-latka podbijając „The Voice Kids”. Europa pokochała ją, gdy wystąpiła na Eurowizji Junior. Jej kariera rozpędziła się jak Pendolino. Koncerty, przeboje, popularne teksty piosenek, mega zarobki, reklamy, Instagram. Doczekała się nawet serialu dokumentalnego o swoim życiu. Kariera idzie jednak ramię w ramię z polskim systemem edukacji.

Viki Gabor kontra edukacja. Egzamin ósmoklasisty i finito?

A szkoła? Młoda diwa właśnie skończyła ósmą klasę podstawówki... i na tym poprzestanie? To jeden z tych newsów, po których minister Czarnek pewnie nie zaśnie.

Cała Polska mogła śledzić jak Viki Gabor przygotowywała się do egzaminu ósmoklasisty. Ten fascynujący proces w 8-odcinkowym dokumencie uwieczniła Telewizja Publiczna. Jak przypomina Radio ZET, wokalistka musiała nawet brać korepetycje z matematyki. Nauka zdalna, indywidualny tryb nauczania, ale dała radę!

Na razie cały czas mam korepetycje z matematyki i pcham to. Staram się wszystko ogarnąć w głowie. W następnym tygodniu mam j. polski. Zobaczę, jak pójdzie. Nie nastawiam się na najgorsze, na najlepsze. Ważne jest to, aby też się nie stresować. Idę tam na luzie i to co wiem, to napisze. Zobaczymy, co z tego wyjdzie– wyznała Viki Gabor w rozmowie z Jastrząb Post.

Uff, Viki Gabor zdała egzamin ósmoklasisty z sukcesem. Co dalej? Wszystko wskazuje na to, że młoda gwiazda nie jest skoro do kontynuowania edukacji.

Teraz mogę uczęszczać do szkoły jedynie zdalnie. Inaczej nie miałabym komfortu i nie mogłabym uczyć się w spokoju.- powiedziała Viki Gabor. (Fakt)

Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca. Bądź na bieżąco! Polub naszą stronę na Facebooku

Viki Gabor - "Roar" - Przesłuchania w ciemno - The Voice Kids Poland 2

logo Tu się dzieje