18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Znowu cierpią zwierzęta

Big Brother to już patostream? "Atak ptaka w nocy"

30.05.2019  17:52
Big Brother walczy o oglądalność - czy muszą  z tego powodu cierpieć zwierzęta?
Big Brother walczy o oglądalność - czy muszą z tego powodu cierpieć zwierzęta? Fot: Youtube.com/tvnpl

„Big Brother” nie chce się skończyć, a produkcja programu zaskakuje widzów i uczestników kolejnymi pomysłami. Tym razem w domu Wielkiego Brata zarządzono tydzień prasłowiański. Niestety, po raz kolejny podczas kręcenia reality show ucierpiało zwierzę.

"Big Brother" walczy o oglądalność i wyraźnie chce urzec widzów humorem. Tym razem uczestnicy musieli przeżyć tydzień prasłowiański. Podzielono ich na wojów i wiedzące. Igor został mianowany wodzem, a gej Łukasz kapłanem. Trzeba przyznać, nieźli z nich jajcarze...

Wielki Brat zarządził przy okazji, by Łukasz odebrał Igorowi poparcie grupy, podsycając tym samym konflikt.

Brudna gra

Grupa spała na zewnątrz i się nie myła, co bardzo podobało się Łukaszowi. Nic dziwnego, uczestnicy kilka tygodni temu zwracali uwagę, że jest brudasem. Po obrzucaniu się tortem chodził przez kilka dni z ciastem w uchu.

Uczestnicy Big Brothera postanowili zbudować prymitywny polowy prysznic i zadbać o higienę. Igor wykorzystał okazję, by znów pokazać Polakom swoje nagie pośladki.

Atak ptaka

W nocy doszło do nieprzyjemnego incydentu. „Plemię” zostało zaatakowane przez małego ptaka. Nie wiadomo, czy nic mu się nie stało, bo został uderzony przez Magdę i zderzył się z szybą. Łukasz twierdził uparcie, że był to nietoperz i nie mogło obejść się bez dramy. Produkcja programu może mieć przez to problemy, bo już kilka tygodni temu pojawiły się oskarżenia o znęcanie się nad zwierzętami w "Big Brotherze".

Tydzień prasłowiański w "Big Brotherze":

logo Tu się dzieje