18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Stylizacja jak z żurnala

W co ona się ubrała? Julia Wróblewska chyba pomyliła imprezy

21.05.2019  16:28
W co ona się ubrała? Julia Wróblewska chyba pomyliła imprezy
W co ona się ubrała? Julia Wróblewska chyba pomyliła imprezy Fot: VIPHOTO/East News

Julia Wróblewska jest najbardziej znaną gwiazdą, która zrobiła oszałamiającą karierę jako dziecko. Teraz celebrytka wyraźnie szuka swojego miejsca w świecie dorosłych - raz wychodzi jej to lepiej, a raz gorzej. Tym razem wygląda na to, że nie do końca trafiła ze swoją stylizacją.

Julia Wróblewska jest już dorosłą kobietą, która coraz częściej pojawia się na ściankach. My jednak wciąż pamiętamy ją jako urocze dzieciątko z "Tylko mnie kochaj".

Julka w dzieciństwie

Julia Wróblewska za czasów "Tylko mnie kochaj", fot. TRICOLORS/East News

Jednakże - lata mijają, a śliczne dziewczynki stają się pięknymi kobietami. Julia Wróblewska ma już 20 lat i od dawna stara się zaistnieć w show-biznesie. Gra w serialach nie wystarczy, by wbić się w pamięć ludzi, dlatego aktorka musi się bardziej postarać. Robi to bywając na ściankach regularnie.

Julia Wróblewska nie trafiła ze stylizacją?

W ostatnim czasie zaliczyła delikatną wpadkę. Udała się na Galę Plejady 2019 i wystroiła, jak tylko mogła najlepiej. Choć to przykre, młoda gwiazda zdecydowanie nie trafiła tym razem z ubiorem - niejedna osoba zadała sobie pytanie: "co też ona najlepszego zrobiła?!".

Julia Wróblewska ubrała się w stylu gwiazdy z lat 20 minionego wieku. Wyglądała bardzo orygnalnie, ale pojawiły się sugestie, że gdyby przyszła tak na bal przebierańców, to odnalazłaby się lepiej, niż na gali. Wiele dodatków i intensywny makijaż dopełnił stylistycznego koszmarku. Internauci nie mieli dla Julki litości. Sama artystka podczas gali wydawała się być wyjątkowo z siebie zadowolona. Z resztą... oceńcie sami.

Julia w kontrowersyjnej stylizacji, fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER
Julia na Gali Plejady 2-19, fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER