18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Znane nazwiska w VIP roomie

Godlewska kontra Linkiewicz. Na walce będą gwiazdy

29.03.2019  14:40
Walka Godlewskiej z Linkiewicz - Vip Room będzie pełen gwiazd i celebrytów
Walka Godlewskiej z Linkiewicz - Vip Room będzie pełen gwiazd i celebrytów Fot: Facebook.com/Esmeralda Godlewska, Linkiewicz Marta

Esmeralda Godlewska i Marta „Ryyyj” Linkiewicz rzucą się sobie do gardeł już w weekend. Walka na gali Fame MMA 3 odbędzie się w Atlas Arenie 30 marca. „Wokalistka” i patoinfluencerka lubiąca bliskie kontakty z muzykami będą obserwowane przez gwiazdy.

Walka Godlewskiej z Linkiewicz budzi ogromne emocje. W Atlas Arenie pojawią się również gwiazdy, pragnące obserwować brutalną walkę celebrytek. Vip room będzie pełen znanych osób.

Gwiazdy na Fame MMA 3

Jak podaje pomponik.pl, w VIP roomie pojawi się para z serialu rodzinka.pl: Adam Zdrójkowski i Wiktoria Gąsiewska. Na galę przybędzie też ukochany Maffashion, czyli Czarek Jóźwik z Abstrachuje. Rzeź w oktagonie będą podziwiać gwiazdy z „Warsaw Shore” i „EX na plaży”: Evelona, Mała Ania, Trybson, Stifler i Dawid Ambro.

Konferencja Fame MMA 3

Chcą zdobyć popularność, czy po prostu oglądać walkę w komfortowych warunkach? Starcie budzi przecież skrajne emocje od kiedy Esmeralda Godlewska rzuciła w Linkiewicz kaszanką i o mało nie pozabijały się na konferencji Fame MMA 3.