18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Zgasiła jej światło

Brutalny nokaut w kobiecym MMA. Znieśli ją na noszach

13.06.2019  15:01
Envio Fight Night 20 - walka kobiet Anita Bekus-Ewelina Woźniak
Envio Fight Night 20 - walka kobiet Anita Bekus-Ewelina Woźniak Fot: Youtube

Sobotnia gala Envio Fight Night 20 przeszła do historii, a szczególne emocje budziła walka kobiet. Pojedynek Anita Bekus-Ewelina Woźniak skończył się dla tej drugiej zwycięsko, a wideo na którym widać zabójczy cios i spektakularny nokaut stało się hitem sieci.

Ewelina Woźniak wygrywając walkę podczas gali Envio Fight Night 20 odniosła drugi sukces w zawodowym MMA. Jak przypomina mmarocks.pl, poprzednim razem w 2018 roku jej ofiarą padła Kinga Jendrasik. Tym razem szans nie miała wspomniana łodzka zawodniczka Shark Top Team Anita Bekus. Rywalka brutalnie zgasiła jej światło i wynieśli ją z klatki na noszach. 

MMA, walka kobiet i nokaut

Reprezentantka Czerwonego Smoka wystrzeliła potężnym prawym, co odłączyło świadomość Anicie i padła na matę niczym rażona piorunem – opisuje pojedynek inthecage.pl.

Woźniak już myśli o kolejnej walce. Wyznała jednak w wywiadzie, że ma problem ze znalezieniem rywalek. Obawiając się porażki, kalkulują i nie zgadzają się na walkę.

Trenowałam kombinacje ciosów ułożone specjalnie pod Anitę, wiem, że posiadam mocny cios a ona ma w zwyczaju wbiegać w przeciwniczki. Dlatego po części wraz z trenerami liczyliśmy, iż zakończę walkę przed czasem – powiedziała Woźniak. (mmarocks.pl)

Envio Fight Night 20 - walka kobiet Anita Bekus-Ewelina Woźniak :

Czytaj także