18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

"Afera bukmacherska"

Walki Fame MMA ustawione?

Wojciech Kozicki
01.04.2019  14:35
Fame MMA 3 - walki były ustawione pod zakłady bukmacherskie?
Fame MMA 3 - walki były ustawione pod zakłady bukmacherskie? Fot: Facebok.com

Gala Fame MMA 3 to nie tylko walki w klatce, ale też kontrowersyjne werdykty. Sędziowie wydawali się nie wiedzieć tego, co działo się w oktagonie. Walka Don Kasjo i Polaka wzbudziła kontrowersje, a ten pierwszy złożył nawet oficjalny protest. Czy szykuje się wielki skandal?

Don Kasjo najwyraźniej nie może się pogodzić z faktem, że Adrian Polak wygrał z nim na Fame MMA 3. Zgodnie z regulaminem złożył więc oficjalny protest, który będzie rozpatrzony w  ciągu 48 godzin. Decyzja sędziowska może zostać zmieniona.

Lvbet i pieniądze - czy będą zwroty?

Nawet jeśli werdykt się zmieni, przegrane pieniądze z lvbet nie zostaną zwrócone tym, którzy obstawiali wynik walki. Esportway.pl podejrzewa, że to właśnie ze względu na kwestie finansowe, walki na Fame MMA 3 mogły być ustawione. Natemat.pl pisze nawet o „aferze bukmacherskiej”.

W ogóle nie uznaję tego wyniku. Może te walki rządzą się zasadą, że jeśli ktoś otrzymuje mocne ciosy na głowę, to otrzymuje punkty. Nie wiem, skąd urwali się ci sędziowie – komentował Kasjusz po walce. (natemat.pl)

Godlewska kontra Linkiewicz

Być może Don Kasjo zainspiruje też Esmeraldę Godlewską. Przegrała, chociaż Marta Linkiewicz walczyła nieuczciwie. Biła przeciwniczkę w głowę, choć sędzia ostrzegał ją, by tego nie robiła.

logo Tu się dzieje