18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Różnica wagi jest duża

Ważenie Godlewskiej i Linkiewicz

29.03.2019  19:36
Marta Linkiewicz vs Esmeralda Godlewska
Marta Linkiewicz vs Esmeralda Godlewska Fot: Youtube/Fame MMA

Marta Linkiewicz i Esmeralda Godlewska zmierzą się jutro na gali Fame MMA. Dzisiaj odbyło się ważenie zawodniczek. Jak wypadły?

Trzecia odsłona Fame MMA zbliża się wielkimi krokami. Na gali po raz pierwszy odbędzie się walka kobiet, w której wystąpią Marta Linkiewicz i Esmeralda Godlewska. Co ciekawe, zazwyczaj wygadane i agresywne panie, podczas ważenia były wyjątkowo spokojne. Czyżby wreszcie dotarło do nich co się jutro wydarzy?

Linkiewicz i Godlewska po ważeniu

Tradycyjne ważenie przed walką odbyło się w obecności fanów. Panie weszły na podest w asyście krzyków, ale też gwizdów. Jako pierwsza na ważenie zaproszona została Marta Linkiewicz. Wskazówka wagi zatrzymała się u niej na 76 kilogramach.

Esmeralda Godlewska pojawiła się chwilę po niej. W jej przypadku waga pokazała dużo mniej, bo 59, 6 kilograma. To spora różnica wagi, która może mieć wpływ na przebieg walki.

Linkiewicz: R*j będzie obity

Zgodnie z zasadami, zaraz po ważeniu zawodniczki poproszone zostały o kilka słów komentarza. Zarówno Linkiewicz, jak i Godlewska były tego dnia wyjątkowo spokojne i grzeczne. Nie oznacza to jednak, że nie padły z ich ust zaczepki i obietnice. Esmeralda zapytana o plan na walkę odpowiada krótko.

Przygotowałam parę rzeczy, ale nie będę mówiła co dokładnie, żeby nie miała (Marta) tej wiedzy

Obiecała też, że walkę skończy już w pierwszej rundzie, przez nokaut

Marta Linkiewicz za to podziękowała fanom za wsparcie i wiarę w nią. Dopytywana o plan na walkę odpowiada

Wszyscy na to czekają, więc chyba muszę to zrobić. R*j będzie obity

Fame MMA 3

Fame MMA to formuła walk, w których do oktagonu wchodzą celebryci. W najbliższą sobotę, 30 marca, odbędzie się trzecia odsłona gali. Będzie ona o tyle ciekawa, że po raz pierwszy naprzeciw siebie staną kobiety.

logo Tu się dzieje