18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Mocny wywiad

Węgiel o depresji! "Nie byłam u psychologa, dużo się modliłam"

Wojciech Kozicki
13.03.2023  13:40
Węgiel o depresji! "Nie byłam u psychologa, dużo się modliłam"
Węgiel o depresji! "Nie byłam u psychologa, dużo się modliłam" Fot: Pawel Wodzynski/East News

Roksana Węgiel i szokujący wywiad. Roxie ujawniła swój majątek i zarobki, a do tego opowiedziała o walce z depresją. Kariera muzyczna w Polsce to nie bajka Disneya.

Roksana Węgiel i wywiad dla Żurnalisty. Roxie odsłoniła swoje życie prywatne. Ujawniła ile miała lat, gdy została milionerką. Co więcej, ujawniła, że robienie kariery muzycznej w Polsce miało swoje poważne konsekwencje. U progu sławy „praca z nieodpowiednimi ludźmi wpędziła ją w zły stan psychiczny". Doprecyzowała, że chodzi o depresję.

Roksana Węgiel i walka z depresją. Modlitwa zamiast psychologa

Roksana Węgiel wyjaśniła, że mówiąc o nieodpowiednich ludziach, ma na myśli wytwórnię muzyczną, z którą związała się po „The Voice Kids”. Na szczęście Roxie mogła liczyć na wsparcie rodziny.

Potrzebowałam pomocy, potrzebowałam też chyba najbardziej wsparcia bliskich, bo przez ostatnie parę lat, ja w ogóle prawie nie miałam z nimi kontaktu, nie widywałam się ze swoją mamą, ze swoim rodzeństwem, więc też potrzebowałam takiego czasu, po prostu takiego wytchnienia. Nie ukrywam, że w tamtym momencie najbardziej pomogła mi moja mama – opowiedziała Roksana Węgiel.

Jak poradzić sobie z depresją? Roksana Węgiel przyznała, że nie skorzystała z pomocy psychologa. Po prostu chodziła na spacery i dużo się modliła.

Nie udałam się do żadnego psychologa, ale mama pełniła trochę jego funkcję. Dużo się modliłam, medytowałam, chodziłam na spacery – ujawniła Roxie. (Fakt)

Plany Roksany Węgiel i kariera zagraniczna

W Polsce Roksana Węgiel osiągnęła już wszystko. Wygrała Eurowizję dla dzieci, wygrała The Voice Kids, ma popularnego Instagrama, kontrakty reklamowe, dobrze opłacane koncerty i przeboje radiowe. Jakie Roxie ma teraz plany i marzenia? Jest spełniona na każdej płaszczyźnie i chce podbić zagraniczne rynki muzyczne.

Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca. Bądź na bieżąco! Polub naszą stronę na Facebooku.

Źródło: Fakt

logo Tu się dzieje