18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Roxie przesadza?

Węgiel oceniła pisarka powieści dla dorosłych. "Erotyczne skojarzenia"

13.08.2019  19:16
Węgiel oceniła pisarka powieści dla dorosłych. "Erotyczne skojarzenia"
Węgiel oceniła pisarka powieści dla dorosłych. "Erotyczne skojarzenia" Fot: Bartosz Krupa/Dzien Dobry TVN/East News

Roksana Węgiel elektryzuje polską publiczność. Nic dziwnego. Młodziutka dziewczyna zrobiła momentalnie ogromną karierę. Zdaje się też być nad wiek dojrzała. 

Roksana Węgiel na naszych oczach przechodzi ogromną metamorfozę. Z małego dziecka, które podbiło Eurowizję dla najmłodszych i serca rodaków - zmienia się w młodą kobietę. Jak wiadomo, ścianki i światła reflektorów to nie najlepsze miejsca na dojrzewanie. 

Zobacz także

Roksana Węgiel w wyzywającym stroju

Roksana nie tylko wchodzi w estetykę bardziej dorosłą, ale niedawno nagłośniła i publicznie zakończyła swój pierwszy związek z Białoruskim artystą. To budzi w ludziach ogromne kontrowersje - wiele osób uważa, że dziewczynka nie powinna się tak zachowywać tym wieku.

Ostatnio burzę wywołała stylizacja Roxie. 14-latka pojawiła się w intensywnie zielonym kostiumie, w którym dostrzegamy jej odkryty brzucha - na swoim Instagramie. Owe ubranie postanowiła skomentować Blanka Lipińska - pisarka powieści erotycznych. Jej zdaniem Węgiel powinna zrezygnować z tak wyzywających strojów. 

Roksana ma 14 lat, a nie ukrywajmy, że wygląda na więcej. Owszem jest gwiazdą, ale czasami w mojej ocenie ubiera się nieodpowiednio jak na swój wiek. Nie czarujmy się, nawet różowy lateks to wciąż jest lateks! A ten materiał ma mocno erotyczne skojarzenia - mówiła Lipińska.

Wam też pojawiają się w głowie takie rzeczy, kiedy patrzycie na to dziecko? To trochę niepokojące, nawet jeżeli wygląda dojrzale. 

Zobacz także