18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Jeszcze Roxie czy już Doda?

Bardzo rozebrane zdjęcie Węgiel. Nie powinno trafić do sieci?

19.07.2023  15:33
Roksana Węgiel na Instagramie szokuje. Roxie wyzywająca jak Doda
Roksana Węgiel na Instagramie szokuje. Roxie wyzywająca jak Doda Fot: Lukasz Kalinowski/East News

Roksana Węgiel na Instagramie znowu publikuje bardzo odważne zdjęcia. Instagram Roxie zapłonął, gdy wrzuciła seksowną fotografię z wakacji. Na tak roznegliżowaną fotkę mogłaby pozwolić sobie chyba tylko Doda!

Roksana Węgiel ma już 18 lat i definitywnie zerwała wizerunkiem słitaśnego bąbelka z Eurowizji Junior i Thye Voice Kids. Teraz Roxie ma kontrowersyjnego partnera, a także publikuje odważne zdjęcia prezentując biust. Ma wizerunek pieprzny jak niegdyś Doda.

Roksana Węgiel rozbiera się na Instagramie. Fani Roxie podzieleni

Roxie na Instagramie właśnie opublikowała zdjęcie z wakacyjnego relaksu na skraju basenu. Młoda diwa opala się w skąpym stroju. Równie gorąco zrobiło się w komentarzach pod zdjęciem. Fani zarzucają Roksanie Węgiel przesadne epatowanie golizną, a niektórzy publikują odrażająco seksistowskie komentarze.

Syrenka – skomentował zdjęcie Roksany Kevin Mglej.

Oczywiście wierni fani Roksany Węgiel stoją za nią murem. Zachwycają się jak cudowna i piękna jest ich idolka. Twierdzą, że wygląda jak „idealni bogini” i „milion dolarów”. Niektórzy pytają też kiedy zrobi przerwę od szokowania na Instagramie i weźmie się za komponowanie nowej muzyki.

Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca. Bądź na bieżąco! Polub naszą stronę na Facebooku

Roksana Węgiel rozbiera się na Instagramie. Fani Roxie podzieleni
Roksana Węgiel rozbiera się na Instagramie. Fani Roxie podzieleni Fot: Instagram Roksany Węgiel

logo Tu się dzieje