TVP się NIE tłumaczy

Węgiel się wypaliła? Ludzie są wściekli: okłamujesz fanów!

29.07.2019  10:44
Węgiel się wypaliła? Ludzie są wściekli: okłamujesz fanów!
Węgiel się wypaliła? Ludzie są wściekli: okłamujesz fanów! Fot: Instagram/Roksana Węgiel

Roksana Węgiel vel Roxie miała ciężki weekend. Młoda wokalistka wystąpiła na Festiwalu im. Anny German. Szybko oskarżono ją o playback.

Dziecięca gwiazdka o potężnym głosie znów ma wizerunkowe kłopoty. Po ostatnim występie na Międzynarodowym Festiwalu Talentów im. Anny German w Zielonej Górze i wykonaniu piosenki "Eurydyki Tańczące", pojawiły się oskarżenia, że jej wokal nie daje rady. Piosenkarka miała śpiewać z playbacku.

Koncert transmitowany był przez TVP2 i to właśnie przez nich Roxie nabawiła się nowych wrogów i oskarżeń. Na nagraniu telewizji publicznej wyraźnie widać było, jak głos nie zgrywa się z ruchami ust piosenkarki. A to bardzo mocno zdenerwowało fanów.

TVP się nie tłumaczy

TVP nie spodobały się krytyczne komentarze. A tych była cała masa. Była, bo zamiast wytłumaczyć co i jak, film z Facebooka telewizji po prostu zniknął. Co więc z playbackiem i głosem Roksany?

Wszystko wskazuje na to, że Węgiel dalej płonie, a rzekomy playback to wina techników TVP. Telewizja się nie postarała i wypuściła materiał, w którym głos i obraz się rozchodziły. O tym, że podkładu nie było, zapewnia też manager wokalistki.

100% na żywo wokal + 100% na żywo orkiestra - napisał pod nieistniejącym już postem TVP Tomasz Mosiołek.

Post TVP z sieci zniknął, są jednak inne nagrania występu Roxie. Jeśli więc koncert Was ominął, polecamy. Dziewczyna ma przepiękną barwę! Powinna częściej śpiewać takie cudowne piosenki.

Przeczytaj więcej
Komentarze