18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Ma dopiero 14 lat

Węgiel zdradza kulisy związku. Nie za wcześnie na takie ekscesy?

12.07.2019  09:31
Węgiel zdradza kulisy związku. Nie za wcześnie na takie ekscesy?
Węgiel zdradza kulisy związku. Nie za wcześnie na takie ekscesy? Fot: Tadeusz Wypych/REPORTER

Roksana Węgiel rzuciła się w wir dorosłości. Postanowiła zdradzić intymne szczegóły o swoim chłopaku. Fani zadają sobie pytanie, czy nie za wcześnie na takie atrakcje?

Roksana Węgiel ma wyraźnie dość bycia dziecięcą gwiazdą i chce stać się dorosłą kobietą. Nie wszystkim fanom się to podoba - wielu z nich twierdzi, że dziewczynka powinna nieco zwolnić. Piosenkarka nic sobie z tego nie robi i wciąż dalej idzie w stronę spraw przeznaczonych dla osób starszych.

Roksana Węgiel zdradza pikantne szczegóły

14-letnia Roxie nie tylko wydała bardzo dorosłą płytę, ale również weszła w związek. W jednym z wywiadów zdradziła intymne szczegóły o tym, co łączy ją z jej chłopakiem Danielem Yastremskim. Para poznała się podczas dziecięcej Eurowizji w Mińsku i szybko zaczęła obnosić się ze swoim uczuciem. Najpierw zdecydowali się na opublikowanie dość niewinnego zdjęcia.

Potem było coraz odważniej. Niedawno Roxie na znak dorosłości pokazała się nawet w kostiumie kąpielowym - widać, że dziewczyna wychodzi ze strefy komfortu. 

Daniel mieszka na Białorusi. I to właśnie on sprawił, że w końcu zrozumiałam co to znaczy mieć motyle w brzuchu. Spotykamy się w Polsce, w Warszawie. Daniel często do mnie przyjeżdża, bo cały czas jestem w rozjazdach. Nie jest łatwo, ale nawet gdybyśmy mieszkali blisko siebie spotykalibyśmy się z taką samą częstotliwością - opowiedziała bardzo odważnie w Vivie. 

Myślicie, że co dzieje się na tych spotkaniach, skoro Roksana już wie, czym są motyle w brzuchu? Nie od dziś wiadomo, że tęsknota podsyca uczucia, zwłaszcza te rodzące się w młodych ludziach. Czy aby nie za wcześnie na oficjalny związek? Przypominamy, że Węgiel ma dopiero 14 lat.

logo Tu się dzieje