18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Dociągnie za to do pierwszego?

Wiemy ile Linkiewicz zarobiła za walkę na Fame MMA

24.06.2019  14:19
Ile Linkiewicz zarobiła na Fame MMA? Przemoc opłaca się jej bardziej niż seks
Ile Linkiewicz zarobiła na Fame MMA? Przemoc opłaca się jej bardziej niż seks Fot: Instagram

Marta Linkiewicz na Fame MMA w Częstochowie dostała łomot, a Sexmasterka wykorzystała jej wpadkę. Chociaż jest poobijana jak po nocy w autokarze, ta walka w oktagonie i tak się jej opłacała.

Marta Linkiewicz i Sexmasterka starły się na Fame MMA, a walka nie trwała nawet minuty. Ta pierwsza została zmasakrowana w parterze, bo potknęła się o własne nogi. Okazuje się, że nawet na byciu workiem treningowym można nieźle zarobić.

Linkiewicz i pieniądze

Jej droga do sławy zaczęła się, gdy zadowoliła czarnoskórych raperów Rae Sremmurd. Za seks nie wzięła ani grosza, bo jak podkreśliła w jednym z wywiadów, nie jest prostytutką i oddaje się raperom z powołania. Za walkę na Fame MMA wzięła jednak niezłą sumkę. Jak powiedziała po walce, obecnie może skupić na treningach, bo jest „dobrze zabezpieczona finansowo”.

Pudelek skontaktował się z Wojciechem Golą z federacji, ale ten oczywiście nie podął konkretnej stawki za walkę. Powiedział jedynie, że Linkiewicz otrzymała podobne wynagrodzenie co ostatnio. Portal przypomina, że za poprzednią walkę dostała 50-100 tys. złotych.

Marta sama powiedziała, że MMA odmieniło jej życie, dlatego jesteśmy jak najbardziej zainteresowani dalszą współpracą. Ćwiczy dwa razy dziennie. Z tego, co wiem, chce walczyć dalej, nawet po pierwszej przegranej. Dlatego, gdy nadejdzie taka okazja, to z wielką chęcią ponownie się spotkamy – powiedział Pudelkowi Gola.

Czytaj także
Przeczytaj więcej