18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Drama w TVN

Justyna przeżywa załamanie nerwowe. Opuści Big Brothera?

07.05.2019  20:58
Justyna odejdzie z Big Brothera?
Justyna odejdzie z Big Brothera? Fot: TVN/Printscreen

Pierwsza weganka Big Brothera znów ma problem. Wyznaje, że w programie ma koszmary, nie ufa chłopakowi i ma dosyć współlokatorów. 

Wejście do domu Big Brothera Pawła - chłopaka Justyny - podzieliło widzów. Niektórzy twierdzili, że TVN sam łamie swój regulamin, inni cieszyli się, że w końcu coś się będzie działo.

Tymczasem okazuje się, że przyjście tak bliskiej dla niej osoby do programu oznacza kolejną traumę. Dziewczyna boi się bowiem, że to spisek i nie ufa ukochanemu.

Justyna ma dość Big Brothera?

Blogerka, a teraz uczestniczka show TVN-u Justyna, początkowo ucieszyła się na wiadomość, że do programu dołącza jej partner, a teraz boi się, że chłopak nie jest z nią szczery. Co więcej, zapłakana zarzuciła mu, że mógł dołączyć do show tylko po to, by zrobić sensację. Jego obecność może zniszczyć ich związek.

To nie wszystko. Dziewczyna rozpacza, bo nie czuje się wśród współlokatorów dobrze i brakuje jej informacji ze świata zewnętrznego. Ma dość rozmów o niczym i jałowego spędzania czasu, i nie rozumie, dlaczego uczestnicy show nie robią nic ze swoim życiem.

Dodatkowo boi się, że "na zewnątrz" dzieje się coś ważnego, o czym ona nie wie, a to ją dobija.

Justyna opuści Big Brothera?

Uczestniczka rozmawia z Wielkim Bratem

Justyna poinformowała swojego chłopaka, że nie odpowiada jej jego obecność w programie i rozważa odejście. Później załamana poprosiła Wielkiego Brata o poważną rozmowę. Czy odejdzie z programu? Decyzji jeszcze nie podjęła, ale wiele wskazuje na to, że to jej ostatnie chwile w show.

Przeczytaj więcej
Komentarze