18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Zawsze piękna

Wielka metamorfoza Julii Wieniawy! Zgoliła głowę i jest łysa?!

07.02.2023  12:15
Julia Wieniawa jest łysa?
Julia Wieniawa jest łysa? Fot: Instagram juliawieniawa

Ładnemu we wszystkim ładnie? Na to wygląda. Bowiem w jednej z ostatnich sesji Julii Wieniawy mogliśmy zobaczyć jej łysą wersję. Jak wypadła? I czy rzeczywiście zgoliła włosy do sesji?

Od razu was uspokoimy – Julia Wieniawa prawie na pewno nie jest łysa. Szansę tego, że nie zgoliła włosów oceniamy na 99,9 proc., ale tylko dlatego, że 0,1 proc rezerwujemy sobie na wypadek, gdyby cała rzeczywistość okazała się ułudą tworzoną przez złośliwego demona lub szalonego naukowca, który trzyma nas wszystkich w symulacji.

W jednej ze swych ostatnich sesji, w której pozowała dla magazynu KMAG, Julka wcieliła się w postać z serii gier „The Sims”. Możemy ją tam zobaczyć w różnych strojach, pozach i sytuacjach znanych z popularnego symulatora codziennego życia.

Julia Wieniawa zgoliła głowę?

Na jednym ze zdjęć, które pojawiło się na Instagramie Julii Wieniawy, możemy zobaczyć jej łysą wersję. Fotografia ta pochodzi z sesji dla magazynu, w której celebrytka pojawiła się we wielu konfiguracjach odzieżowo-stylistycznych. Jej brak włosów tłumaczymy oczywiście działaniem zdolnego grafika. Nie da się ukryć, że Julia nawet bez włosów na głowie wygląda jak gwiazda światowego formatu i prawie przebija samą Sinéad O’Connor.

Mamy więc oficjalne potwierdzenie znanej maksymy – ładnemu rzeczywiście we wszystkim ładnie. Jeśli Julia zdecyduje się kiedyś zgolić głowę, będziemy jej kibicować i patrzyć jak przedziera zdjęcie papieża Franciszka.

Łysą Julię Wieniawę znajdziecie poniżej.

Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca. Bądź na bieżąco! Polub naszą stronę na Facebooku.

Łysa Julia Wieniawa
Łysa Julia Wieniawa Fot: Instagram jtgdvz
Czytaj także