18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Procenty szumią w głowie

Wielki Brat podaje alkohol uczestnikom przed wejściem na antenę

10.06.2019  20:58
Wielki Brat podaje alkohol uczestnikom przed wejściem na antenę
Wielki Brat podaje alkohol uczestnikom przed wejściem na antenę Fot: Youtube

Big Brother zaskakuje z każdym kolejnym odcinkiem coraz mocniej. Teraz mamy do czynienia z osobliwą sytuacją, która odbije się wśród fanów programu echem. 

Big Brother od początku budził duże emocje. Teraz, kiedy finał programu zbliża się wielkimi krokami - stacja robi wszystko, aby zainteresować nim widzów jeszcze bardziej. 

Zaczęło się od kontrowersyjnych wyznań Magdy, które podkręcał jeszcze jej romans nawiązany w programie z Olehiem. Już to wystarczyło, żebyśmy wszyscy złapali się za głowy, ale robi się jeszcze bardziej gorąco. 

Wielki Brat podaje uczestnikom alkohol!

Na oczach tysięcy wiernych widzów Wielki Brat podał uczestnikowi... alkohol. Spożywanie środków odurzających na wizji budziło, budzi i będzie budzić ogromne kontrowersje, niezależnie od tego, jak bardzo zmienią się czasy. 

Sytuacja miała miejsce przed niedzielnym livem, w którym odpadła aż dwójka uczestników. Nikt w domu Wielkiego Brata nie jest nietykalny, co dobitnie ten odcinek pokazał.

W poniedziałkowym odcinku mogliśmy zobaczyć, jak Wielki Brat podał Igorowi alkohol, który karafkę trunku zaniósł innym mieszkańcom, by napili się przed wejściem antenowym dla rozluźnienia... Nie od dziś wiadomo, że potrafi odstresować, ale również skłania ludzi do łatwiejszego podejmowania ryzyka i spontanicznych, niekoniecznie rozsądnych, decyzji. Pod wpływem alkoholu również łatwiej wchodzimy w relacje o charakterze romansowym i zdradzamy swoje sekrety.

Tak, tak - łatwo tutaj dojść do pewnych wniosków. Gdyby tak Wielki Brat podawał uczestnikom alkohol przed wejściem na antenę, byliby oni zdecydowanie bardziej skorzy do zrobienia większego show. 

Na brak show w tej edycji chyba nie mogliśmy narzekać, prawda? Zaskakujący "zbieg okoliczności".

Przeczytaj więcej
Komentarze