18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Wiemy też, kto odpadł

Wielki Brat zaszalał. Do programu dołącza chłopak Justyny

29.04.2019  08:44
Paweł Grigoruk nowym uczestnikiem "Big Brothera"
Paweł Grigoruk nowym uczestnikiem "Big Brothera" Fot: Piotr Molecki/East News

Program „Big Brother” nabiera tempa. W niedzielę odpadł Łukasz, ale jego miejsce zajmie chłopak Justyny. O co chodzi?

„Big Brother” popada ze skrajności w skrajność. Na początku emisji reality show wręcz masowo eksmitowano lokatorów domu Wielkiego Brata. Tymczasem teraz obserwujemy liczne wejścia nowych uczestników do programu.

Kto odpadł z programu?

Życie uczestników „Big Brothera” toczy się jednak w pewnym, tygodniowym trybie. W każdą niedzielę dowiadujemy się, kto odpada z programu. Tym razem widzowie wytypowali Łukasza i to on opuścił dom Wielkiego Brata.

Nie pasowałem do większości tam, to nie był mój czas. Chciałbym zostać tam dłużej – przyznał Łukasz po opuszczeniu programu

W tym samym odcinku poznaliśmy także kolejnych nominowanych do opuszczenia programu. Są to: Kasia, Kuba, Angelika oraz Justyna.  Wygląda jednak na to, że ta ostatnia szybko znajdzie pocieszenie.

Nowy uczestnik programu „Big Brother”

A to dlatego, że do reality show dołączy jej chłopak, Paweł Grigoruk. Paweł również jest weganinem, ma 33 lata i stara się, by nawet jego tatuaże były wegańskie. Widzowie mogli go już wcześniej poznać, gdyż wielokrotnie pojawiał się w programach na żywo jako komentator bieżących wydarzeń. Niedawno wokół jego związku z Justyną wybuchła też afera. Wieszczono koniec związku. Wszystko dlatego, że na święta Justyna nie dostała od niego nagranych życzeń. Niektórzy widzowie dopatrywali się w tym kryzysu w związku.

Już za chwilę para wspólnie będzie mieszkać w domu „Big Brothera”, co wyraźnie cieszy Pawła.

Nie mogę się już doczekać. Myślę, że Justyna jak mnie zobaczy to się posika z emocji – żartował podczas niedzielnego programu Paweł

Nowy uczestnik jeszcze nie pojawił się w willi, ale zgodnie z zapowiedzią, ma to nastąpić lada dzień.

Przeczytaj więcej
Komentarze