18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Ceni się

Wiemy, ile kosztuje koncert Roxie Węgiel. Lepiej usiądźcie

27.08.2019  18:33
Wiemy, ile kosztuje koncert Roxie Węgiel. Lepiej usiądźcie
Wiemy, ile kosztuje koncert Roxie Węgiel. Lepiej usiądźcie Fot: Damian Klamka/East News

Roksana Węgiel to chyba najmłodsza gwiazda wielkiego formatu w Polsce. Jak się okazuje - nie może narzekać na zarobki. Cena za jej koncert powala. 

Roksana Węgiel wybiła się jako dziecko w jednym z popularnych talent show. Potem zrobiła furorę, wygrywając dziecięcy koncert Eurowizji. Teraz wielu osobom bardzo przeszkadza, że młoda dziewczyna tak szybko wchodzi w dorosłość. Niemniej, ma ku temu idealne warunki.

Na talencie - jeśli ma człowiek szczęście - można naprawdę dużo zarobić. Dowiedzieliśmy się, ile trzeba zapłacić za to, by wziąć udział w koncercie Roksany Węgiel - cena najdroższego biletu dosłownie ścięła nas z nóg.

Ile kosztuje bilet na koncert Roksany Węgiel?

Młoda piosenkarka myśli o wszystkich swoich fanach - tych mniej i bardziej zamożnych. Cena biletu dla tych pierwszych powinna być dostosowana do większości kieszeni, ale najbardziej luksusowe opcje są niebotycznie drogie. 

W październiku młoda artystka odbędzie trasę koncertową po najważniejszych miastach w Polsce. Najzwyklejszy bilet na jego takie wydarzenie kosztuje od 50-60 zł. Jest również opcja, która przewiduje profit dla opiekunów równie młodych fanów Roksany - jeśli dorosły opiekuje się minimum dwójką dzieci - wchodzi za darmo. 

Jednakże, jeżeli fan chcę od koncertu czegoś więcej, to zaczynają się schody. Bilet za 250 zł upoważnia do spotkania z Roskaną, do tego otrzymać można fanowski gadżet. Bilet za 350 zł upoważnia nie tylko do spotkania piosenkarki, ale również do uczestniczenia w jej próbie i możliwości nagrania krótkiego filmiku na Tik Toka. Wtedy również można otrzymać jakiś drobiazg.

Największe Eldorado zaczyna się od ponad 1000 zł - fan, który tyle zapłaci może liczyć na wejście na backstage i wszystkie powyższe atrakcje.

Skusilibyście się na taką opcję?