Już nie jara się jak pochodnia?

Wieniawa i Baron ROZSTALI SIĘ! "Rozeszło się po kościach"

19.08.2019  14:18
Wieniawa i Baron ROZSTALI SIĘ! "Rozeszło się po kościach"
Wieniawa i Baron ROZSTALI SIĘ! "Rozeszło się po kościach" Fot: WOJCIECH STROZYK/REPORTER

Julia Wieniawa i Baron byli jedną z najbardziej elektryzujących par w polskim show-biznesie. Byli, albowiem... już się rozstali. 

Wielka miłość, wielka fascynacja, jaranie się Julią jak pochodnia, obnoszenie się ze swoim uczuciem na wszystkich możliwych portalach społecznościowych i... koniec. Tak po prostu. Związek Wieniawy i Barona... "rozszedł się po kościach".

Pochodnia zgasła. Wieniawa i Baron się rozstali

Wieniawę poznaliśmy, kiedy jeszcze była dziewczyną Antka Królikowskiego. Potem ruszyła z kopyta w show-biznes, wyginała się na ananasie i robiła kampanię reklamową, za kampanią reklamową (czasem nawet z brudnymi stopami) - by ostatecznie stać się dziewczyną Barona.

Artysta dorobił się łatki "bawidamka" i nic w tym dziwnego. Odkąd widzimy go na ściankach - wiele kobiet znajdowało się u jego boku. Tym razem relacja z Wieniawą i tak nie była taka krótka, trwała "aż" 7 miesięcy. Zostanie nam po niej mnóstwo zdjęć i to mimo tego, że Julia skasowała wszystkie wspólne fotografie z mężczyzną - internet nie zapomina.

Ostatnio nie mieli dla siebie czasu. Julia wystartowała teraz z dużym projektem filmowym, na którym chce się skupić, on ma "The Voice". Mimo ogromnej fascynacji na początku, to się po prostu naturalnie rozeszło po kościach - twierdzi anonimowy informator portalu Pudelek.

Wierzyliście, że to będzie miłość aż po grób? My śmieliśmy wątpić. 

Przeczytaj więcej
Komentarze