18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Zdjęcie gorące aż parzy!

Wieniawa zrzuciła ciuszki. "Mokra foczka" pokazała ciało

09.09.2019  18:04
Julia Wieniawa prawie nago na Instagramie - wyjątkowo gorąca Sycylia...
Julia Wieniawa prawie nago na Instagramie - wyjątkowo gorąca Sycylia... Fot: Instagram

Julia Wieniawa jest w formie i to nie tylko jako aktorka i wokalistka. Pokazała się w bikini i zaprezentowała seksowny płaski brzuch. Tak gorącego i „mokrego” zdjęcia Wieniawa dawno nie opublikowała na Instagramie.

Julia Wieniawa ma 20-lat i miliony na koncie, ale przeżywa dramaty i katusze. Narzeka, że z powodu sławy nie może spontanicznie wychodzić z koleżankami na prosecco. Postanowiła więc pocieszyć się bajecznymi wakacji na Sycylii i oczywiście musiała się pochwalić w mediach społecznościowych. Wielu mężczyzn czeka dzisiaj bezsenna noc...

Wieniawa na Instagramie opublikowała gorące zdjęcie w bikini. Influencerka ochlapywana jest przez morskie fale i trzeba przyznać – ma świetną figurę. Ostatnio chwaliła się również, że ostro ćwiczy na siłowni i efekt widać gołym okiem.

Wieniawa pokazuje na zdjęciach w mediach społecznościowych coraz więcej boskiego ciałka. Czy wkrótce odważy się na sesję nago dla jakiegoś magazynu dla panów?

Morze wyrzuciło foczkę na brzeg - skomentował jeden z internautów pod zdjęciem.