18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Gwiazda reprezentacji!

Wieniawa ma romans z piłkarzem? Przyłapali ich!

Wojciech Kozicki
13.12.2022  14:21
Wieniawa ma romans z piłkarzem? Gwiazda reprezentacji Polski
Wieniawa ma romans z piłkarzem? Gwiazda reprezentacji Polski Fot: VIPHOTO/East News

Julia Wieniawa i nowe plotki z życia gwiazdy! Związek z Nikodemem Rozbickim to już przeszłość… teraz gwiazda Instagrama i serialu „Rodzinka.pl” ma romans z piłkarzem?

Julia Wieniawa rozstała się z Rozbickim i już ma nowego chłopaka? Ma nim być podobno popularny piłkarz Tymoteusz Puchacz. Już od dawna huczało od plotek, że zabiegał o jej względy… czyżby wreszcie się doczekał? Tabloidy przyłapały Wieniawę w jego objęciach!

Wieniawa i Puchacz mają romans?

23-letni Puchacz przygruchał sobie Wieniawę i w miłości rozwinie skrzydła? Jak ujawniają Pomponik.pl i Twoje Imperium, celebrytkę przyłapano w jego ramionach podczas jednej z imprez. Jak pisze radiozet.pl, „podobno Tymoteusz towarzyszył jej przez cały wieczór i nie odstępował jej nawet na krok”.

Przypominamy, że jakiś czas temu Wieniawa zaprzeczała, że cokolwiek łączy ją z Puchaczem. Teraz jednak jest wolnym ptakiem i może uwić nowe miłosne gniazdko, więc...

Choć jest jeszcze młoda i trudno od niej oczekiwać poważnej deklaracji dotyczącej jej życia uczuciowego, miłosne podboje Wieniawy zawsze wzbudzają sensacje. Tym razem była gwiazda "rodzinki.pl" została przyłapana w towarzystwie piłkarza, Tymoteusza Puchacza – pisze Radio ZET.

Czytaj także