18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

„Cudowna”

Wieniawa pozuje niemal NAGO w prześwitującej bieliźnie [FOTO 18+]

31.01.2023  19:31
Julia Wieniawa w niezwykłej sesji
Julia Wieniawa w niezwykłej sesji Fot: Instagram juliawieniawa

Jak czytamy na portalu WP Gwiazdy, Julia Wieniawa została twarzą jednej ze znanych marek bielizny i zaczęła prezentować ich produkty. Do sesji wybrano jej prześwitujący, kusy zestaw w różowym kolorze.

Julia Wieniawa robi wszystko – śpiewa, tańczy, recytuje. I wychodzi jej to perfekcyjnie. Postawić przed nią blok marmuru, to wyrzeźbi z pamięci panoramę Manhattanu. Choć przejawiała go już wcześniej, teraz dopiero zyskaliśmy pewność, że Julia ma kolejny wielki talent – jest w stanie pozować jak największa gwiazda modelingu.

Ostatnio Julia wydała swój pierwszy album, a w ubiegłym roku premierę miały dwa filmy z jej udziałem. Wieniawa ma jednak więcej roboty, niż mogłoby się zdawać, bowiem jest też właścicielką marki odzieżowej.

Julia Wieniawa w bieliźnie

Julka ma ponad 2 miliony obserwujących na Instagramie, a jej popularność jest chętnie wykorzystywana przez marki modowe do promocji swoich produktów. Wiele obserwujących śledzi ją głównie dla jej urody, a niektórzy nie wiedzą nawet, że ta piękność nie tylko pięknie wygląda, ale też pięknie śpiewa! Niemniej to dlatego te najbardziej roznegliżowane zdjęcia gwiazdy cieszą się na jej profilu największą popularnością.

Teraz Julia Wieniawa wzięła udział w walentynkowej kampanii popularnej marki oferującej bieliznę. Podczas przeglądania zdjęć nie musimy wytężać mózgownicy i zmuszać szarych komórek do wypełniania luk zasłoniętych przez ubrania. Julia pokazała tam niemal wszystko!

Niezwykłą sesję znajdziecie poniżej!

Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca. Bądź na bieżąco! Polub naszą stronę na Facebooku.

Julia Wieniawa pozuje w bieliźnie
Julia Wieniawa pozuje w bieliźnie Fot: Instagram juliawieniawa
Czytaj także