18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Gimnazjum zlikwidowali, a jakby wciąż istniało

Wieniawa pozuje w przezroczystej siatce. Baron się jara, oficjalnie

12.07.2019  16:19
Wieniawa pozuje w przezroczystej siatce. Baron się jara, oficjalnie
Wieniawa pozuje w przezroczystej siatce. Baron się jara, oficjalnie Fot: Tadeusz Wypych/REPORTER i Instagram/@juliawieniawa

Julia Wieniawa zajęła się swoim kolejnym, sekretnym projektem, którym chwali się na Instagramie. Jej chłopak, Baron, skomentował sprawę tak, jakby zamiast 35 lat, miał 15. 

Julia Wieniawa odkąd rozstała się z Antkiem Królikowskim, nie zwalnia tempa. Młoda aktorko-piosenkarko-modelka zaangażowana jest w wiele projektów i stara się maksymalnie wykorzystać swoje pięć minut. Ostatnio ponownie wstawiła nietypowe zdjęcie na swój Instagram (wspominaliśmy, że influencerką również stara się być?).

Julia się wygina, a Baron się jara

Wieniawa pozuje odziana w przezroczystą, czarną siatkę. Wygląda na dużo starszą niż jest w rzeczywistości i stara się pokazywać do aparatu wszystkie swoje atuty. Jej nowy chłopak - Baron, nie mógł nie zauważyć pracy swojej lubej. Ba! Postanowił ją nawet skomentować, szkoda, że zrobił to jak dzieciak.

Jaram się Tobą jak pochodnia! - napisał "dorośle" Baron. 

Internauci szybko zauważyli, że nie jest to narracja dojrzałego mężczyzny i wytknęli to artyście w komentarzach. 

A czy dorosły facet nie może tego powiedzieć swojej kobiecie w domu? - napisał jeden z komentatorów. 

Ciekawe, jak się czuje Antek Królikowski, obserwując pracę swojej byłej. Trzeba przyznać, że zachowywał się doroślej od starszego kolegi. 

Przeczytaj więcej
Komentarze