18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Polska za ciasna?

Wieniawa wyjedzie z Polski? Mówi o zagranicznej karierze

Wojciech Kozicki
08.12.2022  22:38
Wieniawa wyjedzie z Polski? Mówi o zagranicznej karierze
Wieniawa wyjedzie z Polski? Mówi o zagranicznej karierze Fot: VIPHOTO/East News

Julia Wieniawa to ultra popularna polska celebrytka. Czy planuje zagraniczną karierę i wyjedzie z Polski?  Czy chce zaistnieć jako gwiazda w Hollywood? Wszystko wskazuje, że TAK, a Polska jest dla niej jak stare ciuchy, z których wyrosła!

Julia Wieniawa śpiewa, gra, reklamuje, działa na Instagramie, sprzedaje… już nie nadążamy! Jej kariera pędzi jak życie w piosence z „Klanu”! Polska to już chyba dla niej za mało. Kiedyś ostrzegała, że chce wyprowadzić się z Polski i nie były to słowa rzucone na wiatr. W rozmowie z portalem Plotek ujawniła, że  chce zagrać w zagranicznych produkcjach.

Julia Wieniawa i zagraniczna kariera?

23-letnia Wieniawa uspokoiła fanów, że na razie nie zostawia ich samych w Polsce. Zanim podbije Hollywood, minie sporo czasu. Co więcej, ma obecnie sporo pracy w Polsce. Jednak zagraniczna kariera jest na jej liście marzeń!

To wszystko jest kwestia tego, żeby tam wyjechać i po prostu próbować. To może zająć naprawdę dużo czasu, czasami się zdarza, że szybciej to komuś wyjdzie, jednak trzeba postawić na tę kartę. Ja mam dużo pracy w Polsce i to wymagałoby odcięcia się od rodzimego show-biznesu. Może kiedyś, nie mówię nie, jest to gdzieś z tylu głowy na liście marzeń, ale też nie mam presji - powiedziała Wieniawa Plotkowi.

Jak na razie Wieniawa rozkręca się w Polsce. W 2023 roku mamy zobaczyć ją w roli Andżeliki w serialu "Teściowie", w którym zagra z Cezarym Pazurą, Joanną Kurowską i Piotrem Gąsowskim. Realizuje się też jako próbująca śpiewać wokalistka.

Jedno jest pewne – dobrej Wieniawy nigdy nie za dużo.

Czytaj także