Sęp miłości już poluje

Nowa dziewczyna Wiśniewskiego? To gwiazda telewizji!

Wojciech Kozicki
16.07.2019  18:07
Michał Wiśniewski poluje na miłość - czy Joanna Wielocha to jego przyszła była żona?
Michał Wiśniewski poluje na miłość - czy Joanna Wielocha to jego przyszła była żona? Fot: Instagram

Michał Wiśniewski z Ich Troje to kochliwy artysta. Keine grenzen! Jak korzystać z życia to na maksa i skakać z kwiatka na kwiatek! Jego czwarta żona Dominika Tajner dopiero poszła w odstawkę, a czerwonowłosy wokalista już chyba zapełnił pustkę w sercu. Czy jego nowa miłość to gwiazda „Chłopaków do wzięcia”?

Michał Wiśniewski rozstał się już z Dominiką Tajner i chłopak jest do wzięcia. Tymczasem do sieci trafiło jego wspólne zdjęcie z młodą gwiazdą z… „Chłopków do wzięcia”. Przypadek?

Joanna Wielocha zasugerowała, że łączy ją coś więcej z Wiśnią, pokazując zaskakujące zdjęcie na Instagramie. Stoją na nim razem w objęciach na ściance i wygląda na to, że dobrze czują się w swoim towarzystwie.

Zatańczymy jeszcze raz to tango straconych. Michał, dziękuję za piękny dzień – podpisała zdjęcie Wielocha.

Nowa przyszła żona Wiśniewskiego?

Czy Wielocha zaufa Wiśniewskiemu i wkrótce wokalista-bankrut pojawi się znowu w „The story of my life”, by opowiadać o miłości? Uwielbia ujawniać sekrety ze swojego życia prywatnego, więc wszystkiego można się spodziewać. Przypominamy tylko, że niedawno portale plotkarskie pisały, że już podczas małżeństwa z Tajner  "było ich troje", a Wiśnia romansował na boku. Posądzono go także o romans z patostreamerką.

Przeczytaj więcej
Komentarze