Ich zdjęcie trafiło do sieci

Nowa dziewczyna Wiśniewskiego to patostreamerka?

22.03.2019  16:02
Michał Wiśniewski i jego nowa dziewczyna? Prawdopodobnie Dominika Tajner ustąpi miejsca patostreamerce
Michał Wiśniewski i jego nowa dziewczyna? Prawdopodobnie Dominika Tajner ustąpi miejsca patostreamerce Fot: Instagram

Michał Wiśniewski i jego żony to temat na grubą powieść. Do grona „byłych” dołączy prawdopodobnie wkrótce Dominika-Tajner Wiśniewski. Gwiazdor „Ich Troje” nie zamierza najwyraźniej opłakiwać czwartego małżeństwa i już ma nową wybrankę serca.

Michał Wiśniewski i Dominka-Tajner Wiśniewska przeżywają kryzys. Gdy ona uczyła się kroków w „Tańcu z gwiazdami”, Michał zdecydował się na drastyczny krok w swoim życiu. Pozew rozwodowy złożony, ale gwiazdor nie próżnuje. Jak podaje pudelek.pl, wokalista znany z hitu „Powiedz” prawdopodobnie spotyka się ze znaną patostreamerką. Na Instagramie pojawiło się ich wspólne zdjęcie, które oczywiście usunięto. W internecie nic jednak nie ginie.

Jak na razie nie wiadomo, czy "Wiśnia" znalazł sobie nową dziewczynę po złożeniu pozwu rozwodowego, czy już w czasie małżeństwa było ich troje...

Niestety, to nie są proste momenty, nie do końca się odnajduję w tej sytuacji. Byłam z Michałem dziewięć lat i byłoby dziwne, gdyby to nie był dla mnie trudny czas. Myślę, że to samo przeżywa Michał. Przy każdym rozstaniu wina leży po jednej i po drugiej stronie - Powiedziała Tajner-Wiśniewska "Faktowi".

Nowa dziewczyna Wiśniewskiego?

Pudelek.pl przypomina, że tajemniczej „Agnes” w 2017 roku sąd ograniczył prawa rodzicielskie. W uzasadnieniu wyroku miała znaleźć się informacja, że kobieta jest nieodpowiedzialna, lekceważy stan emocjonalny dziecka i obraca się w środowisku przestępczym.

Portal plotkarski podaje, że podczas transmisji live mieszała leki uspokajające z alkoholem. Stosowała też przemoc, bijąc znanego patostreamera. Czy byłaby to odpowiednia partnerka dla Wiśniewskiego? Walczył przecież z uzależnieniem od alkoholu.

Michał Wiśniewski - historia i informacje:

Przeczytaj więcej
Komentarze