18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Osobno czy jednak razem?

Tajner o związku z Wiśniewskim. Zaskakujące wyznanie

17.04.2019  16:02
Michał Wiśniewski i Dominika Tajner - osobno, czy jednak razem?
Michał Wiśniewski i Dominika Tajner - osobno, czy jednak razem? Fot: Mateusz Jagielski/East News

Michał Wiśniewski znowu w centrum uwagi. Jego rozwód doprowadza tabloidy do września, a w rozpadającym się małżeństwie prawdopodobnie było ich troje. Ogłosił bankructwo, a Dominika Tajner miała się wyprowadzić z domu, który i tak do niego nie należy. Czy jednak rzeczywiście tak było?

Michał Wiśniewski ogłosił rozwód i bankructwo, a portale plotkarskie donoszą, że ma romans z patostreamerką, której ograniczono prawa rodzicielskie. Tymczasem Dominika Tajner-Wiśniewska zaprzecza plotkom, że wyprowadziła się z domu wokalisty Ich Troje.

Nie wiem, na jakiej podstawie ktoś wypisuje takie brednie. Nie wyprowadziłam się z domu. Nadal razem mieszkamy, a Michał pomaga mi wychowywać mojego syna Maksa – powiedziała Tajner w wywiadzie dla „Twojego Imperium”.

Zdementowała też plotki, że zaciągnęła milionowy kredyt w spółdzielczej kasie oszczędnościowej SKOK Wołomin. Nie zaprzeczyła jednak doniesieniom o rozwodzie.

Michał Wiśniewski - pieniądze i długi

Michał Wiśniewski pogrąża się od lat. Jak sam powiedział, zgubił faktury za koncerty na ok. 2 miliony złotych. W jednym z wywiadów żalił się też, że przepuścił ponad 30 milionów złotych, a do tego ostro zapijał smutki. Konieczne było ogłoszenie bankructwa, by nie zrujnowały go narastające odsetki. Wkrótce w jego ślady poszedł również Jacek Łągwa z Ich Troje i także zbankrutował.

logo Tu się dzieje