Czy to powód rozwodu?

Wiśniewski komentuje rzekomy romans

30.03.2019  12:47
Michał Wiśniewska rozwodzi się przez romans?
Michał Wiśniewska rozwodzi się przez romans? Fot: Wikipedia

Michał Wiśniewski rozwodzi się z Dominiką Tajner- Wiśniewską. Jednym z powodów rozwodu miał być rzekomy romans muzyka z wokalistką Ich Troje. Wiśniewski odniósł się do sprawy.

Romans Michała Wiśniewskiego z młodą wokalistką Ich Troje – Agatą Buczkowską – miał być powodem rozpadu jego małżeństwa i rozwodu z Dominiką Tajner – Wiśniewską. Do tej pory plotki na ten temat nie spotykały się z reakcją muzyka. Ten zdecydował się w końcu skomentować całą sytuację. Zrobił to w charakterystyczny dla siebie i nieco tajemniczy sposób.

Wiśniewski miał romans?

W statystykach lider zespołu Ich Troje nie wypada najlepiej. Małżeństwo z Dominiką jest jego czwartym związkiem, który kończy się rozwodem i medialnym skandalem. Powodem takiego stanu rzeczy miał być romans muzyka z 20 letnią wokalistką należącą do zespołu- Agatą Buczkowską. Wiśniewski całą sprawę skomentował na Instagramie, pod zdjęciem, na którym widzimy jego syna Xaviera obejmującego Agatę.

 - No i teraz by się zgadzało. By się… - napisał muzyk

Co prawda komentarz jest dość lakoniczny i niewiele tłumaczy, ale trudno uwierzyć w związek Agaty z Xavierem Wiśniewskim.

Przeczytaj więcej
Komentarze