18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Tyle dzieci ile przebojów?

Wiśniewski znowu będzie ojcem? Płodny artysta

04.09.2019  14:01
Wiśniewski znowu w akcji - tyle dzieci ile przebojów?
Wiśniewski znowu w akcji - tyle dzieci ile przebojów? Fot: MAREK MALISZEWSKI/REPORTER/East News

Michał Wiśniewski jest jak „detektyw” Krzysztof Rutkowski – obiecuje kolejnym kobietom miłość prawie do końca życia. Wokalista Ich Troje jest nie tylko płodnym artystą, ale także jako mężczyzna-ojciec działa z rozmachem. Ma sporą gromadkę dzieci i być może właśnie znowu zmajstrował kolejne. Będzie ich pięcioro?

Michał Wiśniewski zbankrutował, ale spokojnie mógłby utrzymywać się z samego 500+. Ma wiele dzieci z różnymi kobietami, ale najwyraźniej zamierza dogonić Joszko Brodę. Co prawda Dominika Tajner się z nim rozstała, bo podobno w ich małżeństwie było ich troje, ale artysta nie próżnuje. Pojawiły się doniesienia, że znowu z sukcesem przekazał swój materiał genetyczny.

Jeszcze niedawno krążyły plotki, że Michał Wiśniewski romansował z kontrowersyjną patostreamerką, której odebrano prawa rodzicielskie. „Pudelek” dowiedział się jednak nieoficjalnie, że Wiśniewski używając aplikacji randkowej poznał 46-letnią Paulinę i widywano ich m.in. w kinie.

Pasują do siebie idealnie, bo ona również jest samotnym rodzicem. Co więcej, portal podaje, że Wiśnia już spodziewa się z nią potomka. Byłoby to jego piąte dziecko oraz także piąte dziecko Pauliny

Co mogę powiedzieć. Życzę szczęścia – powiedziała Pudelkowi Dominika Tajner w rozmowie z "Pudelkiem".

Wiśniewski nie ma pieniędzy, przynajmniej teoretycznie, bo ogłosił bankructwo. Okazuje się jednak, ze chyba ma spore zaskórniaki, bo właśnie kupił  super luksusowe auto za  1,5 miliona złotych.

Zobacz także

logo Tu się dzieje