Tyle dzieci ile przebojów?

Wiśniewski znowu będzie ojcem? Płodny artysta

04.09.2019  14:01
Wiśniewski znowu w akcji - tyle dzieci ile przebojów?
Wiśniewski znowu w akcji - tyle dzieci ile przebojów? Fot: MAREK MALISZEWSKI/REPORTER/East News

Michał Wiśniewski jest jak „detektyw” Krzysztof Rutkowski – obiecuje kolejnym kobietom miłość prawie do końca życia. Wokalista Ich Troje jest nie tylko płodnym artystą, ale także jako mężczyzna-ojciec działa z rozmachem. Ma sporą gromadkę dzieci i być może właśnie znowu zmajstrował kolejne. Będzie ich pięcioro?

Michał Wiśniewski zbankrutował, ale spokojnie mógłby utrzymywać się z samego 500+. Ma wiele dzieci z różnymi kobietami, ale najwyraźniej zamierza dogonić Joszko Brodę. Co prawda Dominika Tajner się z nim rozstała, bo podobno w ich małżeństwie było ich troje, ale artysta nie próżnuje. Pojawiły się doniesienia, że znowu z sukcesem przekazał swój materiał genetyczny.

Jeszcze niedawno krążyły plotki, że Michał Wiśniewski romansował z kontrowersyjną patostreamerką, której odebrano prawa rodzicielskie. „Pudelek” dowiedział się jednak nieoficjalnie, że Wiśniewski używając aplikacji randkowej poznał 46-letnią Paulinę i widywano ich m.in. w kinie.

Pasują do siebie idealnie, bo ona również jest samotnym rodzicem. Co więcej, portal podaje, że Wiśnia już spodziewa się z nią potomka. Byłoby to jego piąte dziecko oraz także piąte dziecko Pauliny

Co mogę powiedzieć. Życzę szczęścia – powiedziała Pudelkowi Dominika Tajner w rozmowie z "Pudelkiem".

Wiśniewski nie ma pieniędzy, przynajmniej teoretycznie, bo ogłosił bankructwo. Okazuje się jednak, ze chyba ma spore zaskórniaki, bo właśnie kupił  super luksusowe auto za  1,5 miliona złotych.

Przeczytaj więcej
Komentarze