18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Stan zdrowia Wiśniewskiego

Wiśniewski poznał diagnozę. Nieuleczalna choroba „atakuje jego twarz”

13.07.2023  12:15
Wiśniewski poznał diagnozę. Nieuleczalna choroba „atakuje jego twarz”
Wiśniewski poznał diagnozę. Nieuleczalna choroba „atakuje jego twarz” Fot: Artur Zawadzki/REPORTER

Michał Wiśniewski poinformował świat o tym, że jest cierpi na nieuleczalną chorobę, która przejmuje jego ciało. W jednym z wywiadów wyznał, że to „zaczyna atakować twarz”. Straszne!

Michał Wiśniewski, choć nie wiemy, czy jeszcze nagrywa muzykę, wciąż pozostaje jednym z najbardziej popularnych wokalistów nad Wisłą. Jak informuje RadioZET.pl, udało się dotrzeć do dowodów na to, że były lider Ich Troje jest wciąż aktywny zawodowo. Niemniej cała Polska wciąż śledzi jego życie prywatne, a dzieje się tam sporo. Czerwonowłosy muzyk skupił się bowiem na powiększaniu rodziny – w maju tego roku urodziło się jego szóste dziecko. Teraz natomiast buduje wielką posiadłość, aby to wszystko pomieścić w jednym miejscu.

Jego życie nie jest jednak sielanką usłaną płatkami róż, choć wiele na to wskazuje. To jedynie pozory, ponieważ Michał Wiśniewski ujawnił, że cierpi na nieuleczalną chorobę, która agresywnie przejęła jego ciało, a nawet zaatakowała jego twarz. Co tu się dzieje?!

Michał Wiśniewski poznał diagnozę. Nieuleczalna choroba jest agresywna

Michał Wiśniewski ujawnił, że cierpi na nieuleczalne schorzenie, które jest agresywne i atakuje jego twarz. Chodzi o łuszczycę, chorobę, która objawia się łuszczeniem skóry, ale atakuje też m.in. paznokcie. Na szczęście dla jego licznej rodziny, choroba nie jest zakaźna, ale może jej towarzyszyć nadciśnienie, a nawet depresja. W rozmowie z TVN, Wiśniewski ujawnił więcej detali.

Stres i alkohol to są dwie rzeczy, które wspierają i są najlepszym pokarmem dla łuszczycy. Dochodziłem do tego, że już praktycznie nie miałem paznokci (…) Robiąc cykl programów w telewizji, dziewczyny mi nakładały paznokcie. To wyglądało fatalnie, a pod koniec zaczęło mi to atakować twarz - mówił Michał dla TVN.

Tragedia! Michale Wiśniewski, życzymy zdrowia!

Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca. Bądź na bieżąco! Polub naszą stronę na Facebooku.

logo Tu się dzieje