18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

W małżeństwie było ich troje?

Wiśniewski stracił dom. Może zostać na bruku

Wojciech Kozicki
26.03.2019  10:46
Michał Wiśniewski bierze rozwód. Czy na rozprawie zaśpiewa "Niewiele ci mogę dać"?
Michał Wiśniewski bierze rozwód. Czy na rozprawie zaśpiewa "Niewiele ci mogę dać"? Fot: Lukasz Kalinowski/East News

Michał Wiśniewski i Dominika Tajner się rozwodzą. Spodziewacie się, że majątek gwiazdy Ich Troje będzie trudny do podzielenia? Czerwonowłosy piosenkarz rozwiązał ten problem… bankrutując.

Dominika Tajner odpadła z "Tańca z gwiazdami" i z życia Michała. Wiśniewscy jak na razie są jeszcze razem, ale jednak osobno, ponieważ portale plotkarskie donoszą, że Dominika wyprowadziła się z domu. Pozostaje jednak pytanie, komu przypadnie po rozwodzie ta rezydencja warta 5 milionów złotych? Okazuje się, że żadnemu z nich. A wszystko to może przejąć... skarbówka.

Wiśniewski - zbankrutował śpiewająco

47-letni Michał Wiśniewski już jakiś czas temu ogłosił bankructwo. Otwarcie mówił, że przehulał kilkadziesiąt milionów złotych. Jak ujawnił „Fakt”, nieruchomość w Łazach już dawno nie należy do „Wiśni”.

„Fakt” podaje, że willa była obciążona długami, a Wiśniewski od 2008 roku nie płacił podatków. Państwo nie mogło odzyskać od niego prawie pół miliona złotych. Nie płacił też alimentów na dzieci. 

Willa została w 2011 roku wystawiona na licytację. Nabyła ją spółka handlowa, a później prywatny inwestor.

Nowa miłość Wiśniewskiego?

Wiśniewski miał problemy z alkoholem, ale udało mu się wyjść na prostą i zamienił kieliszek na filiżankę. Wszedł jednak ostatnio w środowisko ostro pijące. Prawdopodobnie spotyka się ze znaną patostreamerką, której ograniczono prawa rodzicielskie.

Zobacz także

logo Tu się dzieje