18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

chłopak z tindera

Wiśniewski nie traci czasu. Szuka dziewczyny na "apce do seksu"

19.04.2019  11:37
Michał Wiśniewski szuka dziewczyny
Michał Wiśniewski szuka dziewczyny Fot: Instagram/m_wisniewski1972

Michał Wiśniewski dopiero co rozstał się z żoną, a już szuka nowej dziewczyny. Właśnie założył konto na... Tinderze.

Rozwód Michała Wiśniewskiego i Dominiki Tajner był szokiem nie tylko dla fanów gwiazdora, ale nawet dla jego żony. Najpierw oboje dementowali (wspólnie, na nagraniu, przytuleni) plotki o kryzysie, a później, po zaledwie kilku dniach kobieta dowiedziała się, że czeka ją rozwód. Co ciekawe, ex-para dalej mieszka w jednym domu!

Skąd tak nagła zmiana? Szybko zaczęły się spekulacje i oskarżenia, w których Wiśniewskiego podejrzewano o romans. Najpierw na tapetę wzięto wokalistkę Ich Troje, później pewną patostreamerkę, która na wizji pobiła trudniącego się tym samym kolegę.

Zdaje się jednak, że Wiśnia nie ma nowej partnerki, a dopiero jej szuka. Możliwe też, że wcale nie marzy już o miłości, potrzebuje jedynie kontaktu fizycznego, a dokładniej - seksu.

Michał Wiśniewski

Wiśnia szuka dziewczyny w sieci

Tak się bowiem składa, że Wiśniewski założył sobie konto w aplikacji randkowej, która powstała po to, by łączyć spragnionych erotycznych uniesień, potencjalnych kochanków. Można by przy tym podejrzewać, że konto Wiśni na Tinderze do fake, jednak jest coś, co świadczy o udziale gwiazdora w jego zakładaniu.

Do profilu w aplikacji podpięty został prywatny Instagram wokalisty. Nie mógł zrobić tego przypadkowy człowiek - trzeba znać hasło! Wszystko więc wskazuje na to, że i szukanie dziewczyny i smutny, opisany cytatem z filozofa profil to autentyki!

Michał Wiśniewski na Tinderze
Michał Wiśniewski na Tinderze

logo Tu się dzieje