18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Żona się nie zgodzi?

Wiśniewski wybrał imię dla dziecka. Znów nietypowo

Wojciech Kozicki
28.02.2023  11:21
Wiśniewski wybrał nietypowe imię dla dziecka. Pola się nie zgadza?
Wiśniewski wybrał nietypowe imię dla dziecka. Pola się nie zgadza? Fot: Mateusz Jagielski/East News

Ile dzieci ma Michał Wiśniewski i jakie mają imiona? Chyba sam lider Ich Troje traci już rachubę. Gwiazdor znowu zostanie ojcem i wybrał już imię dla nowego dziecka. Jak zwykle wykazał się kreatywnością. Inspiracją byli Joanna Opozda i Antek Królikowski? Pola Wiśniewska ma jednak inny pomysł…

Dzieci Michała Wiśniewskiego to macierzyńska epopeja. Wokalista Ich Troje i żona Pola spodziewają się kolejnego dziecka. Jakie wybrali imię? Najbardziej płodny polski artysta ujawnił swoje plany, ale w rodzinie Wiśniewskich najwyraźniej trwa zagorzała dyskusja jak nazwać potomka. Jest konflikt?

Dzieci i związki Michała Wiśniewskiego. Ile ma dzieci i żon?

Pierwsza żona Wiśniewskiego to wokalistka Ich Troje Magda Femme. Później Michał Wiśniewski i Mandaryna doczekali się dwójki dzieci – Xavier i Fabienne. Rozwiedli się w 2006 roku. Kolejną żoną Wiśniewskiego została Anna Świątczak, a ich wspólne dzieci to Etiennette Anna i Vivienne Vienna Wiśniewskie. Następnie umizgom Wiśniewskiego uległa Dominika Tajner i wzięli ślub. 13 kwietnia 2020 roku Michał Wiśniewski wziął ślub z Polą, a w 2021 roku przyszło na świat ich pierwsze wspólne dziecko, syn Falco Amadeus. Teraz spodziewają się drugiego dziecka. Jakie dostanie imię?

Warto przypomnieć, że Pola Wiśniewska przed związkiem z Michałem Wiśniewskim dorobiła się już czwórki dzieci.

Niedawno wokalista Ich Troje w mediach społecznościowych poprosił fanów Ich Troje o pomoc w wyborze imienia dla dziecka. Zaznaczył, że chce, aby zaczynało się na literę „C”. Teraz chyba już wie jakie imię dać drugiemu dziecku z Polą.

Razem z Polą nie możemy się doczekać. Ja czekam na Cloë a Polcia na Vincenta… Szykuje się batalia! - napisał Wiśniewski na Instagramie.

Michał Wiśniewski zainspirował się Joanną Opozdą i Antkiem Królikowskim?

Czytaj także