rodzinny interes

Wiśnia zatrudnił syna. Xawier biega za gwiazdorem i nosi mu ciuchy

18.06.2019  19:59
Michał Wiśniewski zatrudnił swojego syna
Michał Wiśniewski zatrudnił swojego syna Fot: VIPHOTO/East News

Michał Wiśniewski postanowił nauczyć pracy swojego 17-letniego syna. Xawier został jego osobistym asystentem na czas koncertu w Opolu.

Michał Wiśniewski ma czworo dzieci, w tym dwoje z małżeństwa z Martą "Mandaryną" Mandarynkiewicz (Fabienne i Xavier) i dwoje z Anną Świątczak (Vivienne i Etiennette).

Jedyny syn Wiśniewskiego wyrósł już na przystojnego młodzieńca. 17-letni Xavier dostał właśnie od taty małą szkolę życia. W czasie koncertu w Opolu pracował jako jego asystent.

Syn Wiśni pilnuje Opola

Nastolatek w Opolu dostał kilka zadań, między innymi dbanie o garderobę zespołu i dostarczanie artystom odpowiednich strojów scenicznych w czasie koncertu. Ponadto Xavier miał pilnować, by wszystko zostało dopięte na ostatni guzik, odpowiadał za kontakt z organizatorami festiwalu, a po występie Ich Troje rozdawał producentom ostatnią płytę zespołu.

Kontrolował wszystko i był w amfiteatrze już od południa, mimo że Michał nie zjawił się na próbach. Musiał się czuć się na tyle pewnie, że nawet na występ wpadł w ostatniej chwili - powiedział informator "Faktu".

Przeczytaj więcej
Komentarze