"Płyty Rocku" Antyradia

Wnuczka Millera lansuje się na ściance. Dziadek byłby dumny?

22.03.2019  14:48
Monika Miller lansuje się na gali "Płyty Rocku" Antyradia
Monika Miller lansuje się na gali "Płyty Rocku" Antyradia Fot: Instagram/Monika Miller

Monika Miller - wnuczka premiera Leszka Millera - ciągle walczy o miejsce w celebryckich szeregach. Choć już kilka razy zapowiadała, że znika z mediów, znowu powraca. Tym razem lansowała się na gali "Płyty Rocku" Antyradia.

Jak zabłysnąć w mediach i na ściankach? Jedni zyskują sławę przez swoją publiczną działalność i talent, innym pomagają najbliżsi. Monika Miller do show-biznesu przebiła się dzięki dziadkowi, który swego czasu pozował z nią na Twitterze. Dzięki temu i swemu kontrowersyjnemu lookowi, szybko zwróciła uwagę dziennikarzy i internautów.

Monika Miller pozuje na ściance

Przez ostatnie miesiące Monika Miller kilkakrotnie obiecywała, że to koniec celebryckiego życia. Ostatnio zrobiła to zaledwie kilka dni temu, by w czwartek pozować przed fotoreporterami na ściance. Swój dość specyficzny look zaprezentowała na gali "Płyty Rocku" Antyradia.

Jak się prezentowała? Tym razem nie wystarczyły ostry makijaż, tatuaże i liczne kolczyki. Wnuczka Leszka Millera postawiła na długie, doczepiane, różowe warkocze.

Monika Miller na gali "Płyty Rocku" Antyradia

Jak wyszło? Cóż, jej look nie powala. Niektórzy twierdzą wręcz, że było dość "biednie". A jak Wam podoba się jej stylizacja?

Monika Miller na gali "Płyty Rocku" Antyradia
Monika Miller
Monika Miller
Przeczytaj więcej
Komentarze