18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Wielka tragedia

Wójcik pożegnał zmarłą partnerkę. "Wszystko stało się nieważne"

17.04.2023  22:17
Wójcik pożegnał zmarłą partnerkę. "Wszystko stało się nieważne"
Wójcik pożegnał zmarłą partnerkę. "Wszystko stało się nieważne" Fot: WOJCIECH STROZYK/REPORTER/East News

Michał Wójcik z kabaretu Ani Mru Mru pożegnał zmarłą partnerkę. Okazało się, że odbył się już pogrzeb ukochanej kabareciarza.

Michał Wójcik z kabaretu Ani Mru Mru w żałobie. Jego partnerka Janina zmarła po kilkuletniej walce z nowotworem. Miała jedynie 37 lat. Jak ujawnia portal Plejada, który z skontaktował się ze Zbigniewem Remleinem, menedżerem kabaretu Ani Mru-Mru, kobieta odeszła miesiąc temu.

Zmarła partnerka Michała Wójcika. Kabaret Ani Mru Mru w żałobie

Plejada.pl podaje, że partnerka Michała Wójcika zmarła 6 marca 2023 roku. Uroczystości żałobne rozpoczęły się od mszy świętej w Bazylice oo. Franciszkanów w Katowicach-Panewnikach. Kobieta spoczęła na cmentarzu komunalnym w Katowicach przy ul. Panewnickiej. 

Wszystko, co zrobiłem i czego dokonałem stało się nieważne – pożegnał ukochaną Michał Wójcik.

Krzysztof Ferdyn, przyjaciel Michała Wójcika, potwierdził wiadomość o śmierci Jani w rozmowie z Party.pl. Partnerka Michała Wójcika osierociła ich syna Michała Juniora, który urodził się w 2019 roku. Dziennik.pl podaje, że u kobiety zdiagnozowano śluzaka potrójnie ujemnego

Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca. Bądź na bieżąco! Polub naszą stronę na Facebooku.

logo Tu się dzieje