18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Powiększa sobie... kolekcję?

Wojewódzki sprawił sobie nową furę. Prawdziwe monstrum

02.08.2019  21:24
Wojewódzki sprawił sobie nową furę. Prawdziwe monstrum
Wojewódzki sprawił sobie nową furę. Prawdziwe monstrum Fot: WOJCIECH STROZYK/REPORTER

Kuba Wojewódzki jest znanym miłośnikiem ekskluzywnych samochodów. Tym razem sprawił sobie auto tak duże, że można je nazwać prawdziwym, drogowym monstrum. 

Jak to mawiają, im większy samochód, tym mniejsze... trudności na drodze, oczywiście. Wśród gwiazd nie brakuje takich, które kochają piękne auta. Nie tylko ojciec Rydzyk ma maszyny, którymi można się zachwycać. Patryk Vega ostatnio zadał wyjątkowego szyku, ale Wojewódzki postanowił przebić go rozmiarem.

Kuba Wojewódzki ma wielkiego... Jeepa

Król TVN zainwestował w Jeepa Wranglera w czterodrzwiowej wersji. Widać, że prezenter ma rozmach - cena takiego auta niejednego zwaliłaby z nóg. Musiał za niego zapłacić nie mniej niż 219 000 złotych. Wszystko z uwagi na to, że wymienił w samochodzie sporo części tak, żeby wyglądał on na jeszcze bardziej agresywny model.

Wojewódzki zakupił sobie to cacko na swoje własne urodziny. No cóż, kiedy nie ma się swojej podstawowej komórki społecznej, najwyraźniej trzeba dbać o prezenty dla siebie w pojedynkę. Myślicie, że gwiazdor wyruszy tym olbrzymem w teren? 

Podoba Wam się takie cacko? 

Przeczytaj więcej
Komentarze