18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Szokujące wyznanie i wideo

Wojna u Godlewskich. Esmeralda pokazała siostrę nago

26.04.2019  16:29
Esmeralda Godlewska kontra siostra - pokazała jej wideo nago
Esmeralda Godlewska kontra siostra - pokazała jej wideo nago Fot: Instagram

Esmeralda Godlewska została pobita przez swojego partnera, o czym poinformowała na Instagramie. To jednak nie koniec kłopotów w rodzinie. Siostry Godlewskie najwyraźniej rozpoczęły wojnę w sieci. Ze strony Moniki padły ostre oskarżenia pod adresem siostry, pokazała w sieci jej nagie piersi.

Siostry Godlewskie wchodzą na wojenną ścieżkę – zapowiada się starcie ostrzejsze, niż walka na Fame MMA. Esmeralda na Instagramie opublikowała serię wiadomości z pretensjami do swojej siostry Magdaleny. Przy okazji pokazała wideo, na którym można zobaczyć ją nago. Skoro wojna zaczyna się od gołych piersi i wyciągania brudów, strach pomyśleć co będzie dalej.

Zobacz także
Wciągnęłaś mnie nieświadomą 18-latkę do tego bagna. Jesteś najbardziej zakłamaną osobą jaką znam – pisze Esmeralda do Magdaleny.

Konflikt Godlewskich

Przypominamy, że to nie pierwszy konflikt w rodzinie Godlewskich. Wcześniej „wokalistki” Esmeralda i Małgorzata, pracujące kiedyś jako nagie pogodynki, rozstały się i o mało nie doszło do sądowej wojny o hasło do konta na YouTubie.

Esmeralda Godlewska pobita

26 kwietnia świat dowiedział się, że Esmeralda została pobita. „Pan doktor i chodzący ideał”, który miał wyrządzić jej krzywdę, to prawdopodobnie jej partner. W komentarzach pod wideo Godlewskiej internauci piszą, że mężczyzna może mieć nawet powiązania z mafią.

instagram godlewska 2
instagram godlewska 3
Instagram godlewska
Godlewska piersi
Czytaj także