18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Niekończąca się historia

Wojna u Zamachowskich. Była żona Zbyszka pozwała Monikę

08.06.2019  11:31
Wojna u Zamachowskich. Była żona Zbyszka pozwała Monikę
Wojna u Zamachowskich. Była żona Zbyszka pozwała Monikę Fot: Instagram/@monikazamachowska

Będzie jeszcze bardziej gorąco! Była żona Zbigniewa Zamachowskiego - Aleksandra Justa pozwała obecną partnerkę ojca swoich dzieci. O co poszło?

U państwa Zamachowskich nie jest spokojnie od dłuższego czasu. Odkąd Zbigniew rozstał się z Aleksandrą Justą atmosfera jest co najmniej nieciekawa. Monika Zamachowska wdawała się już w publiczne komentarze z dziećmi aktora z pierwszego małżeństwa, a także komentowała to i owo publicznie.

Fani aktora nie raz zwracali uwagę na to, że być może Monika jednak przesadza. Najwyraźniej Aleksandra Justa uznała, że przesadza ona zdecydowanie, gdyż... postanowiła Zamachowską pozwać! Za co? Właśnie za jeden z jej komentarzy.

Monika Zamachowska i Aleksandra Justa na froncie

Półtora roku temu w rozmowie z tygodnikiem Twoje Imperium, Monika Zamachowska powiedziała, że od czasu rozstania z Justą, Zbigniew przelał na jej konto ponad 1 200 000 złotych i ona jest ciekawa, na co poszły te pieniądze, bo, jej zdaniem, gołym okiem widać, że raczej nie na dzieci. To rozjuszyło aktorkę do granic możliwości. Tym bardziej, że Zamachowska dodała wtedy jeszcze:

Życzę pani Aleksandrze, żeby długo cieszyła się za te pieniądze pobytem w ciepłych krajach albo nowym samochodem, bo ta suma tylko w nikłym ułamku była przeznaczona na dzieci - mówiła w pamiętnym wywiadzie.

Justa postanowiła więc ją pozwać, domagając się od Moniki finansowego zadośćuczynienia za tę zniewagę. Sąd ostatecznie pozostawił obie panie z tą sprawą, będąc zdania, że powinny same między sobą poustalać, co i jak - tym samym umorzył postępowanie. 

Przypominamy, że od rozwodu Justy z Zamachowskim minęło już 8 lat. Myślicie, że ta sprawa kiedyś się zakończy, a obie panie przestaną pluć na siebie jadem? 

Przeczytaj więcej
Komentarze