18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Zwiastun nowego horroru Stephena Kinga. Autor ostrzega przed filmem [WIDEO]

Redakcja
08.02.2019  12:55
Stephen King i „Smętarz dla zwierzaków” - horror powraca jako film. Trailer jest w sieci! Fabuła został zmieniona, ale nadal ma być to straszny film niczym "To"
Stephen King i „Smętarz dla zwierzaków” - horror powraca jako film. Trailer jest w sieci! Fabuła został zmieniona, ale nadal ma być to straszny film niczym "To" Fot: Youtube.com

Książki Stephena Kinga to klasyki literatury, często uważane za najlepsze horrory. Wiele doczekało się ekranizacji. Powstały liczne filmy na podstawie książek Stephena Kinga, a wkrótce w kinach pojawi się kolejny horror. Powraca „Smętarz dla zwierzaków” („Pet Sematary”). Jest już oficjalny zwiastun.

Kolejna filmowa adaptacja kultowej książki Stephena Kinga z 1983 roku. Do sieci trafił oficjalny zwiastun filmu "Smętarz dla zwierzaków”.  Horror to poniekąd reboot, a jednocześnie nowa wersja. Wszyscy znają fabułę, więc reżyser Dennis Wildmyer zdradził, że zginą inne postacie, niż w pierwowzorze. Uwaga, spoiler… powiedział, że nie umrze Gage, tylko jego siostra Ellie.

 

Jak informuje highsnobiety.com, pewne wątki takie jak np. śmierć kota pozostaną niezmienne. Zostanie pochowany na tajemniczym cmentarzu, by później wrócić zza grobu.

Czy to będzie dobry i straszny horror? Sam Stephen King na Twitterze ostrzega, że zapowiada się naprawdę przerażający film. Czy mówi prawdę? Premiera filmu wyznaczona jest na 3 maja 2019 roku i wtedy będzie można to sprawdzić w kinie.

 

Horror „Smętarz dla zwierzaków”  - oficjalny zwiastun filmu:

logo Tu się dzieje