18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Na dwoje babka wróżyła?

Wróżbita Maciej chyba wie kto wygra Big Brothera. Nieźle czaruje

12.06.2019  09:46
Wrózbita Maciej wie kto wygra Big Brothera. Niezły z niego czaruś
Wrózbita Maciej wie kto wygra Big Brothera. Niezły z niego czaruś Fot: Piotr BLAWICKI/East News

„Big Brother” wkrótce się skończy, finał i ostatni odcinek już w niedzielę. Tymczasem niejedna osoba chciałby wiedzieć jak rozwinie się kontrowersyjny romans i czy Magda Wójcik oraz Oleh Riaszeńczew będą razem. Wróżbita Maciej postanowił im zaspoilerować co może przynieść lod. Przy okazji powiedział kto może wygrać program. Jego wypowiedź to dla nas czarna magia...

„Big Brother” to nie tylko ciekawi uczestnicy, ale również intrygujące osobowości, które komentują program. Tym razem w TVN zagościł Maciej Skrzątek, czyli słynny wróżbita Maciej. Spojrzał w karty i wie jak rozwinie się romans w domu Wielkiego Brata.

Madzia i Oleh kontra wróżbita Maciej

Magda i Oleh przeżywają kryzys, a Skrzątek nie wróży im dobrze. Ostrzega, że Oleh jest zaborczy, waleczny i zawistny, a Madzia krucha i delikatna. Ma pecha, bo „wybiera sobie złych facetów" i tym razem nie wytrzyma.

Czy trzeba mieć paranormalne zdolności, by przewidzieć, że ten związek nie przetrwa? Konserwatywny Oleh ostatnio dowiedział się, że Magda jest biseksualna i chce być gejem. Powiedziała mu, że przeszła operację zmiany płci i była kiedyś Michałem. Co więcej, Oleh odpadł z programu i wyznał, że gdy wyznawał miłość Magdzie był pijany.

Kto wygra Big Brothera? Wróżbita Maciej wie, że nie wiadomo

Wróżbita Maciej w „Big Brother Nocą” przeprowadził też analizę numerologiczną na podstawie dat urodzenia uczestników i starał się wytypować zwycięzcę programu. Jego zdaniem wygrać może Bartek lub Madzia, ale zaznaczył, że widzowie mogą głosować wbrew numerologii, chociaż „wybiorą właściwie”. Przy okazji dodał, że Radek Palacz może być… nieprzewidywalny.

Bartek, który jest zodiakalnym bliźniakiem, potrafi grać i może mieć dwie twarze, być całkowicie innym człowiekiem. Igor jest pamiętliwy, rodzinny, uparty i dominujący, bo jest zodiakalnym lwem. Madzia jest fajna. To wrażliwa zodiakalna ryba, wszystko bierze do siebie, analizuje, może robić aferę z niczego i ma bujną wyobraźnię - analizował wróżbita Maciej.

Przewidujemy, że wróżbita Maciej zrobiłby niezłą karierę jako psycholog albo profiler.

Wróżbita Maciej i "Big Brother"":

logo Tu się dzieje