18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

miała rację?

Wściekła Skrzynecka atakuje Polaków: wyjące bezmózgi, patola!

23.07.2019  16:30
Wściekła Skrzynecka atakuje Polaków: wyjące bezmózgi, patola!
Wściekła Skrzynecka atakuje Polaków: wyjące bezmózgi, patola! Fot: Instagram/Katarzyna Skrzynecka

Katarzyna Skrzynecka pojechała na wakacje, ale zamiast odpocząć, mocno się sfrustrowała. Aktorka zaliczyła wielce nieprzyjemny pobyt na plaży, co skomentowała bardzo ostrymi, dobitnymi słowami.

Patologia, bezmózgi, młoty - tak Katarzyna Skrzynecka nazwała plażowiczów znad polskiego morza. Co ją tak oburzyło? Nie tłumy, nie wszędobylskie parawany, a kultura, a raczej jej brak.

Aktorka w czasie wakacji zaliczyła plażowanie jak z koszmaru. Trzeba przyznać - mało komu odpowiadałoby takie niechciane towarzystwo. Bo poza rodzinami z dziećmi i spokojnymi wczasowiczami, na piasku wygrzewały się też "liczne gromady patologicznie rozwydrzonych matołów, pod 30tkę".

Skrzynecka grzmi: bawoły!

Plażowiczom dostało się naprawdę mocno. Posypały się ostre słowa, posypały się epitety. Skrzynecka odmówiła im nawet używania mózgów. Miała rację?

Pośród NORMALNYCH LUDZI, na wakacjach z rodziną, liczne gromady patologicznie rozwydrzonych matołów, pod 30tkę, dojących na plaży z gwinta już nie tylko piwsko, ale wódkę i "łychę", ryczących jak bawoły - przy czym bawół chociaż ma mózg! - co 2gi...3ci grajdoł wyjących bezmózgów: "Weź kurwa, ja pierdolę kurwa, jebać, jebać wszystkich, kurwa" - napisała na Instagramie.

Co jeszcze raziło Skrzynecką? Choćby to, że nie dość, że młodzież nie potrafi zachować kultury i opija się alkoholem, to jeszcze panoszy się wśród niej rasizm. Panoszy się też straszna agresja. I nie widzą w swoim zachowaniu zupełnie nic złego.

Obok nas siedział z dziećmi miły Pan o hinduskiej urodzie.... Ekipa matołów wyła: "te, kurwa, jebać murzyna, zajebać murzyna !!!" - napisała. - "Jebać , wszystkie baby zjebać! Dawaj je tu kurwa!" .... Celowo nie wykropkowuję wyrażeń. Każdy z nich z flaszką wódki lub whiskey w ręku, dojoną z gwinta... - dodała w komentarzu.

Macie podobne doświadczenia z "turystami" i "wypoczynkiem"? I czy Skrzynecka miała rację, aż tak bardzo oburzając się hałaśliwym towarzystwem?

Przeczytaj więcej
Komentarze