18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Nic miłego

Wstrząsające kulisy Barw Szczęścia? Kurdej-Szatan o scenach erotycznych

03.06.2019  14:49
Wstrząsające kulisy Barw Szczęścia? Kurdej-Szatan o scenach erotycznych
Wstrząsające kulisy Barw Szczęścia? Kurdej-Szatan o scenach erotycznych Fot: screenshot z serialu M jak Miłosć

Barwy Szczęścia gromadzą wiernych widzów przed telewizorami. Okazuje się, ze nie wszystko jest jednak takie różowe. Gwiazda wypowiedziała się na ten temat, zdradzając, że nie zawsze jest tak przyjemnie, a sceny erotyczne to często dla aktorów bardzo trudne chwile. 

Barwy Szczęścia to jeden z ulubionych seriali Polaków. Opowiada historie zwykłych ludzi i porusza tematy miłosne. Tam gdzie miłość, najczęściej jest również i seks. Okazuje się jednak, że to, co jest przyjemne w życiu - na planie filmowym jest zazwyczaj morderczym wysiłkiem.

O tym, jak ciężko jest zagrać scenę erotyczną opowiedziała m.in. Basia Kurdej-Szatan, która w tym serialu zagrała akurat rolę epizodyczną, ale w innej hitowej produkcji TVP - w M jak Miłość, miała już za sobą niejedną tego typu scenę. Jednocząc się w bólu z kolegami i koleżankami z planu - zdradziła, co i jak wygląda z perspektywy gwiazdy. 

Barwy Szczęścia, M jak Miłość - jak aktorzy znoszą sceny erotyczne?

W M jak Miłość jej serialowa bohaterka, Joanna Chodakowska, po śmieci męża spotykała się z dwoma mężczyznami - Michałem i Leszkiem. Czasami między postaciami iskrzyło, ale aktorzy musieli wtedy dźwigać na barkach bardzo ciężkie brzemię. Jednak prawdziwy profesjonalista poradzi sobie ze wszystkim.

Sceny intymne traktuję jako zadanie do wykonania, nie mam problemu z ich graniem. Sceny miłosne ze Sławkiem dla mnie były po prostu kolejnymi takimi scenami do zrealizowania. Dla niego była to nowość, z którą dzielnie i profesjonalnie sobie poradził - przyznała w wywiadzie Barbara Kurdej-Szatan.

Inna znana, kochana przez publiczność aktorka - Danuta Stenka, również jakiś czas temu poruszyła "problem" scen erotycznych w filmach i serialach. 

Wszystkie sytuacje, które w życiu sprawiają przyjemność, na planie są koszmarem, typu palenie papierosów, które trzeba w kolejnych dublach powtarzać, i powtarzać, i powtarzać, również sceny erotyczne - mówiła Stenka jakiś czas temu.

Współczujemy zatem, że tak często dla przyjemności widzów, aktorzy muszą się męczyć. 

Przeczytaj więcej
Komentarze