18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Było o włos

Wstrząsające wyznanie Chylińskiej o samobójstwie

22.05.2019  16:12
Wstrząsające wyznanie Chylińskiej o samobójstwie
Wstrząsające wyznanie Chylińskiej o samobójstwie Fot: Instagram/@agnieszka.chylinska

Agnieszka Chylińska zdecydowała się na wstrząsające wyznanie. Jak się okazuje, artystka była o krok od najgorszego na co może zdecydować się człowiek. Jak sama twierdzi - ratunek zawdzięcza swoim dzieciom.

Agnieszka Chylińska jest zdecydowanie jedną z najbardziej barwnych, polskich piosenkarek. Przez całą swoja karierę zaliczyła różne, interesujące metamorfozy. Zaczynała jako młodociana buntowniczka, potem stała się kobiecą żoną i matką, by ostatecznie wrócić do wizerunku chłopczycy - z tym, że już dojrzałej i pełnej artystycznych oraz życiowych doświadczeń.

Agnieszka Chylińska była o krok od samobójstwa?

Niedawno Agnieszka zdecydowała się na wstrząsające wyznanie. Wokalistka przyznała, że gdyby nie jej ciekawość świata i wspaniała trójka dzieci (15-letni Rysio, 9-letnia Esterka i 6-letnia Krysia) to mogłoby jej nie być wśród nas. Jasno zasugerowała, że mogłaby zakończyć swoje życie poprzez samobójstwo.

Gdyby nie moja ciekawość życia, gdyby nie to, że tak strasznie chcę wiedzieć, co jest za tym zakrętem, i gdyby nie to, że mam tak cudowne dzieci, to pewnie dawno by mnie już nie było… – przyznała gorzko Agnieszka Chylińska.

Artystka nie miała w życiu lekko. Wcześnie rozpoczęła karierę, przez to również samodzielność. Na początku prowadziła dość hulaszczy tryb życia, do tego przeżyła nieszczęśliwą miłość.

Oddałam kiedyś całe swoje serce komuś, kto po prostu zrobił z tego tatar. I może dlatego dzisiaj mam problem z zaufaniem, z otworzeniem się i tym, żeby zareagować dobrze na hasło: kocham cię– wyznała w jednym z wywiadów.

To doświadczenie było dla niej bardzo trudne. Stabilizację uczuciową uzyskała dopiero u boku swojego drugiego męża, z którym ma wspomnianą wyżej trójkę dzieci. Najważniejsze, że już teraz ma dla kogo żyć i że wcześniej nie podjęła złej decyzji.

Przeczytaj więcej
Komentarze