18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

"Motywuję i wspieram"

Youtuberka usprawiedliwia Hitlera. Dla niej to zabawne

Wojciech Kozicki
26.06.2019  20:39
Zuzanna Borucka żartuje z Hitlera, ale Instagram stwierdził, że żarty się skończyły
Zuzanna Borucka żartuje z Hitlera, ale Instagram stwierdził, że żarty się skończyły Fot: Facebook

Youtuberzy w Polsce jednak nie są tacy bezkarni, jak się im wydaje. Zuzanna Borucka, znana także jako Banshee i Zuzeklobuzek, dostała blokadę profilu na Instagramie za post o zbrodniarzach wojennych. Żartowała z Hitlera, ale nie jest do śmiechu.

Zuzanna Borucka opublikowała na Instagramie post, na którym widoczni byli zbrodniarze wojenni tacy jak Hitler, Mussolini, bin Laden i Hussein. Najwyraźniej postanowiła ich usprawiedliwić, bo napisała, że „oni tez kiedyś byli dziećmi. Nie umiem patrzeć na ludzi źle”. Efekt? Internauci się oburzyli, a Instagram zablokował jej konto Zuzeklobuzek.

Czy coś do niej dotarło? Skądże! Swoje działanie influencerka uważa za „śmieszne i fajne”.

Jestem zrozpaczona, bo nie wiem co robić, nie wiem w ogóle do kogo napisać. Jakby to był pierwszy taki profil instagramowy, moim zdaniem, który nie był taki wykreowany, taki nieszczery, ja byłam taka prawdziwa i to było śmieszne i fajne i wiem, że kochaliście Zuzeklobuzek Reality. Miałam dużo pamiątek i zdjęć, których teraz nie mam i za bardzo nie wiem, jak to teraz odzyskać. Smutne – poinformowała swoich wielbicieli Borucka.

Sprawę skomentowała także Karolina Korwin-Piotrowska i zasugerowała, że gwiazdce internetu trzeba odciąć internet, by nie miała wpływu na młodzież. Nazwała jej zachowanie  „apoteozą skrajnej głupoty”.

A Internet może powinni odciąć pani, bo ja to robię od dziesiątego roku życia i robię to dobrze. A moi fani czerpią ode mnie dużo, motywuję i mam wiele, ale to wiele komentarzy jak dużo pomagam, wspieram i robię. No nie wiem, czy pan,i siejąc swoje fermenty, też robi tyle dla innych co ja. Dziękuję – odpowiedziała Borucka w mediach społecznościowych. (pudelek.pl)

Przeczytaj więcej
Komentarze