18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

No proszę, proszę

Zakochany Jarosław Kaczyński. Prawda o prezesie zadziwia

08.06.2019  11:59
Zakochany Jarosław Kaczyński. Prawda o prezesie zadziwia
Zakochany Jarosław Kaczyński. Prawda o prezesie zadziwia Fot: WOJCIECH STROZYK/REPORTER

Jarosław Kaczyński zakochany? Trudno to sobie wyobrazić. Od lat znany jest jako osoba, która nikogo nie dopuszcza do swojego życia. Mimo to, kiedyś kogoś pokochał.

Jarosław Kaczyński zakochany w pewnej kobiecie. Wydaje się to dziwne? Być może! W końcu przez lata przewodzenia Prawu i Sprawiedliwości, Kaczyński zbudował sobie wizerunek chłodnego, niedostępnego i samotnego. Wszystko ma jednak swoje uzasadnienie w przeszłości.

Jarosław Kaczyński był zakochany

Prezes PiS być może dlatego nigdy nie zdecydował się na wejście w jakiś związek, że pewna kobieta złamała mu serce. Kochał on w młodości tajemniczą panią muzykolog, jednak na przeciw tej miłości stanął ojciec kobiety.

Przeciwny temu związkowi był ojciec dziewczyny. Ona później wyszła za mąż, urodziła dzieci innemu mężczyźnie i została profesorem. Po latach Jarosław wspominał o tym lekko i bez emocji, ale pani Jadwiga opowiadała mi, że prezes wbrew pozorom jest wrażliwy i uczuciowy. A to była wielka miłość, zakończona bolesnym rozstaniem - wyznaje w książce "Jarosław. Tajemnice Kaczyńskiego" wieloletni współpracownik prezesa.

Podobno tą tajemniczą muzykolog ma być Anna Gruszczyńska-Ziółkowska. To do niej serce prezesa PiS miało zabić mocniej i to ona miała mu je ostatecznie złamać. 

W życiu prezesa przewijały się inne kobiety. Znany jest on z wyjątkowo szarmanckiego do nich podejścia. Osoby z otoczenia Kaczyńskiego zawsze zwracają uwagę na jego kulturę osobistą. Często rodzą się spekulacje o tym, że do kogoś Kaczyński czuje więcej, na ogół jednak nikt tych pogłosek nie komentuje. 

Czytaj także