Wielki Brat i małe pieniądze

Zarobki w Big Brotherze. Uczestniczka się wygadała

23.05.2019  11:05
Zarobki uczestników w Big Brotherze - brat wielki, ale pieniądze małe
Zarobki uczestników w Big Brotherze - brat wielki, ale pieniądze małe Fot: Facebook.com/Big Brother TVN7

Za ile ludzie są gotowi sprzedać swoje życie i prywatność? Jak pokazuje nowy „Big Brother”, wcale nie muszą to być ogromne pieniądze. Ile zarabiają uczestnicy reality show w TVN? Kasia Olek się wygadała.

„Big Brother” to romanse, kontrowersje i oczywiście pieniądze. Sądzicie, że uczestnicy programu zarabiają majątek na nagich kąpielach przed kamerami i udziale w kolejnych wyzwaniach Wielkiego Brata? Przygotujcie się na szok.

Pieniądze i zarobki w Big Brotherze

Gdy z programu odpadła Katarzyna Olek, ujawniła kulisy „Big Brothera”. Zwróciła uwagą na manipulację, brudną grę i ustawiony romans. Teraz zdradziła, ile zarobiła za udział w programie. Pomponik.pl dowiedział się, że Olek nie ma stałej pracy i nikogo nie utrzymuje. Przed wejściem do domu Wielkiego Brata zapłaciła jedynie za 2 miesiące z góry za wynajmowany pokój.

Padło w końcu pytanie o zarobki w „Big Brotherze. Czy Olek zarobiła za pobyt w programie więcej niż 3600 złotych netto? Była w nim 2 miesiące.

Nie! Mało zarobiłam. Nadal jestem biedna. Nie jest to wielka kasa, którą dostajemy po wyjściu – powiedziała Olek Plotkowi.
Czytaj także